Druhým hostem byla Barbora Záhlavová-Strýcová, v současnosti jedna z 30 nejlepších tenistek světa. „To je dobré,“ hodnotil Bářinu pozici ve světě sportu moderátor. „Docela jo,“ připustila tenistka.

„Trochu mě znervózňuje ten Váš nemocný kotník,“ vyslovil mírnou obavu Jan Kraus. Barbora následně přiznala, že s natrženou Achillovou šlachou nějakou dobou funguje, a dokonce hraje, že jen bere nějaké prášky na bolest. „To jsem Vám nahrála na smeč!“ okamžitě si uvědomila to, co právě řekla.

Jan Kraus samozřejmě situace využil a hned se začal vyptávat na to, jak je to s dopingem, jak probíhají testy a jak to bylo s Barborou. „Já jsem tehdy brala aloe vera s assay berry, to je takový antioxidant,“ začala Barbora a moderátor ji přerušil výrokem, že antioxidant, to je taková čistička. „Vy jste se cítila nějak špinavá uvnitř?“

Tenistka následně popsala, jak vznikl její problém s dopingem. Tobolky, které užívala, totiž obsahovaly sibutramin, který u ní testy prokázaly, a dostala tedy šestiměsíční zákaz hraní. „Přišlo mi nefér, co se stalo. Poté se mi ani nechtělo dál hrát!“ přiznala Barbora. Ale také dodala, že ji to zase přešlo a uplynulý rok byl pro ni poměrně úspěšný.

Jan Kraus ji poté uvedl do rozpaků, když vytáhl kauzu s tím, jak byla Barbora sprostá a jak to českou sportovní veřejností otřáslo. „To neukazujte,“ nechtěla dopustit, aby obávaný moderátor předvedl její gesto.

„Já si jednou ulevila a pokuta byla velká,“ zavzpomínala Barbora a vysvětlila, že když je například v Americe, tak nadává anglicky. „Musíte nadávat česky,“ radil Kraus. „To nepomůže, oni mají napsaná i česká sprostá slova!“ odhalila jednu zákulisní tenisovou zajímavost Barbora.