„Oba mančafty hrály velmi opatrně. Nikdo totiž nechtěl udělat chybu, protože bylo jasné, že kdo dá první gól, bude ve velké výhodě. Benago ho dalo, my ne! Bohužel, šance jsme na to měli. Zápas byl však vyrovnaný a pro diváky určitě atraktivní,“ řekl po pátém utkání série trenér Tanga Vlastimil Bartošek.

„Mrzí nás zejména čtvrté utkání série. Přistoupili jsme k tomu střetnutí v první půlce hodně laxně. Mohli jsme sérii rozhodnout, ovšem to se nám nepodařilo, jelikož jsme neproměňovali své příležitosti,“ zlobil se na své svěřence.

Domácím nepomohla ani power play. „Dnes jsme šance neproměnili, Benago jednu svou ano, když šli hráči tři na dva a výborně situaci vyřešili. Nepomohla nám ani power play, kterou jsme nesehráli špatně. Byly tam tři gólovky, avšak Bezstarosti zachytal výborně,“ pochválil soupeřova brankáře Bartošek.

V posledních dvou zápasech se nedařilo Belejovi se Zárubou. „Michalovi se v posledních dvou duelech opravdu moc nedařilo. Benago Michala s Radimem dobře pokrylo a oni se tedy nedokázali prosadit,“ uzavřel hodnocení brněnský lodivod, jehož tým zakončil letošní sezonu 2014/15 na šestém místě.