Podle aktuální předpovědi počasí by se mohl také letošní ročník Bidolido Cupu odehrát za slunečného počasí a vysokých teplot. V loňském roce se turnaje zúčastnilo 25 týmů, což byl druhý nejvyšší počet v historii a zároveň shodný s předcházejícím ročníkem. Ve Straníku se opět objevily týmy z Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje.

Sedmý Bidolido Cup probíhal opět na čtyřech travnatých hřištích. Souboje ve skupinách se odehrály po šestnácti minutách, v play-off se poté porce minut navyšovala. Nejvíce pozornosti poutají tradičně semifinálová klání a následná utkání o konečné umístění. Nejlépe si s turnajem poradil vítězný Supertým z Valašského Meziříčí, který napodobil novojičínské Young Boys a také on zvítězil ve finále až na pokutové kopy. Tato dovednostní disciplína tak rozhodla již třetí ročník v řadě. Supertým zdolal ve finálovém souboji Flash Team z Kopřivnice, který tak obsadil 2. místo. V souboji o pomyslný bronz byli úspěšnější Leguáni z Přerova, kteří zdolali rovněž na pokutové kopy tým Ču*áci, který dorazil do Straníku ze stejného města.

Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen gólman vítězného Supertýmu Martin Sváček, nejlepším střelcem se s osmi přesnými zásahy stal Aleš Michálek z mužstva SC DK Okna. Ocenění pro nejlepšího hráče získal Lukáš Kaďorek z celku bronzových Leguánů.

Nejlepší tři celky loňského ročníku:

1. Supertým Valašské Meziříčí
2. Flash Team Kopřivnice
3. Leguán Přerov

Vítězové Bidolido Cupu:

2004 - Optics Trade NJ
2005 - Alpine D.Bečva
2006 - Optics Trade NJ
2007 - Olpran Olomouc
2008 - Young Boys NJ
2009 - Young Boys NJ
2010 - Supertým Valašské Meziříčí