Trenér Slavie Karel Jarolím nemohl být po zápase spokojený. "Chceme vyhrát každý zápas, dneska ale musím sportovně přiznat, že ta remíza byla zasloužená, jelikož bylo několik nebezpečných akcí před oběma brankami. Byl bych radši za výhru, ale bohužel jsme některé situace vzadu nedohráli," líčil slávistický kouč v rozhovoru pro ČT.

Slávistům dělala problém především agresivní hra Bohemians 1905, často neúspěšně bojovali v osobních soubojích. "Připravovali jsme se na to, jakým stylem Bohemka hraje. Jejich útočníci jsou důrazní a chodí do těla, o tom jsme věděli. Přesto jsme tam několik situací nedohráli, hlavně při tom vyrovnání," dodal trenér Slavie.

Trenér Bohemians 1905 Pavel Hoftych smutnil především kvůli neproměňování některých šancí. "Byli jsme blíže ke třem bodům než Slavia, hlavně ve druhém poločase. Slavia je samozřejmě hodně silná, v prvním poločase jsme jí odevzdávali některé míče až moc zadarmo. Pak nás ale nakopla ta penalta, to hráče hodně vyburcovalo," nastínil Hoftych. "Pak jsme šli za vítězstvím, ale remíza je nakonec dobrá. Musím kluky pochválit, zápas měl velmi dobrý náboj," dodal.

Šanci získat tři body vycítil i záložník domácích Tomáš Hrdlička. "Slavia byla těžký soupeř, hrála dobře kombinačně a my jsme vsadili na bojovnost, která nám nakonec přinesla bod. Myslím si však, že jsme měli na vítězství. Zejména ve druhém poločase jsme měli dostatek šancí," řekl Hrdlička. "Liga je vyrovnaná, dá se hrát s každým. Na zápas se Slavií jsem se těšil, ale teď už hraju za Bohemku a proto jsem chtěl vyhrát. Věřili jsme si, na tři body to bylo," uzavřel Hrdlička.