„Rozhodla jsem se opět pro čtyřkolku, protože mám chalupu a někdy bych se tam vůbec nedostala,“ sdělila při přebírání nového Mitsubishi ASX.

„Nejdříve svezu rodinu, pravděpodobně vnoučata, ale třeba někdo cestou domů zamává a já ho svezu. Pro rodinu to bude trochu překvapení. Sice vědí, že se chystám na změnu, ale že to bude už teď pod stromečkem, to asi netuší. Toto auto je největší dárek, jaký jsem si kdy nadělila. Na kapotě jsou sice tři diamanty, ale ty při výběru vozu nerozhodovaly“ smála se paní Bohdalová.

„Já vždy volím japonská auta, která mně vyhovují. Především si nechám poradit od Pavla Duby. Každý je na něco expert, já mu poradím na jaké představení má jít a on mně, jaký vůz si mám vybrat. Mezi námi je už letité přátelství. Když už mu běhal malý kluk po světě, řekla jsem mu, že by měl být ženatý. Poslechl a vybral si mě za svědkyni. Jak se dívám na jeho rodinu, myslím, že jsem dobře svědčila a věřím, že tentokrát on poradil dobře mně,“ dodala paní Bohdalová a vydala se překvapit rodinu.