Hosté z Teplic se ujali vedení brankou Mareše ze 34. minuty. Tentýž hráč po hodině hry navýšil skóre na 2:0 pro hostující celek. Příbramští fotbalisté se ještě snažili za stavu 0:2 utkání zvrátit, vypracovali si příležitosti, ale neuspěli, naopak udeřilo na druhé straně. Na konečných 0:3 upravil v 83. minutě Pavel Verbíř.

Gambrinus liga, 11. kolo:

1. FK Příbram - FK Teplice 0:3 (0:1)
Branka: 34. a 60. Mareš, 83. Verbíř. Rozhodčí: Adam - Chytil, Slavík. ŽK: Videgla - Klein, Vachoušek.

Sestavy:
1. FK Příbram: L. Krbeček - Šmejkal, Müller, J. Štochl, Pleško - Klesa, Tarczal, Rodriguez da Silva (73. Pilík), Dort (57. Nohýnek), Hušbauer (77. Videgla) - Huňa. Trenér: Karol Marko.

FK Teplice: Grigar - Vidlička, P. Lukáš, Smejkal Matula - Verbíř, Ljevakovič (81. Stožický), Klein, Vachoušek - Mahmutovič (90. Kalivoda), Mareš (75. Vondrášek). Trenér: Jiří Plíšek