Utkání neposkytlo, možná i kvůli počasí, útočnou podívanou. Hosté vycházeli ze zabezpečené obrany, do větších akcí se nepouštěli. Právě však kvůli jejich pevné obraně ani domácí neměli příležitosti k ohrožení Špitovy brány.

Do druhého poločasu již nenastoupil jinak v prvním poločase aktivní Verbíř. Přesto se ve 48. minutě zrodila z nenápadné střely zpoza hranice šestnáctky gólová akce. Mahmutovič vystřelil a trefil břevno. Ke štěstí domácích se však míč odrazil do nohy gólmana Špita a od ní za brankovou čáru - 1:0. Další příležitosti měl opět střelec branky, avšak neporadil si snimi podle svých představ. A když na opačné straně nevyužil šanci Lafata a v nastaveném čase rozhodčí neodpískal pokutový kop pro domácí, utkání skončilo jednobrankovým vítězstvím domácích.

Ti si tímto vítězstvím upevnili svou vedoucí pozici v tabulce 1. Gamrinus ligy

Teplice - Jablonec 1:0 (0:0)

Branky: 48.Mahmutovič.

Rozhodčí: Jílek - Filípek, Hojsík, ŽK: Lukáš - Krejčí, Diváci: 6085.

Sestavy:

Teplice: Grigar - Vidlička, Lukáš, Smejkal, Matula - Verbíř (46.Stožický), Klein, Vachoušek, Ljevakovič - Mahmutovič (90.Hesek), Vondrášek (73.Vondrášek).

Jablonec: Špit - Krejčí, Drsek, Huber, Čížek - Haurdič (73.Kovařík), Pavlík, Jarolím, Loučka, Vošahlík - Lafata (79.Vukovič).