Na 19. ročníku velkého českého veletrhu škol nebude chybět ani Soukromá střední škola výpočetní techniky Praha, která patří mezi přední IT střední školy. Návštěvníci mají možnost seznámit se s jejími obory a dostanou pozvánku školu osobně navštívit.

„Kromě nás, pedagogů, jsou na veletrhu přítomni i naši studenti. Lépe totiž komunikují s mladšími zájemci o studium a obory jim vysvětlí takříkajíc v jejich jazyce. Navíc mají přímou zkušenost. Snažíme se veletrh pojmout kreativně, ale nebudu více prozrazovat. Přijďte se sami podívat,“ zve Aleš Kratochvíl, zástupce ředitele SSŠVT s tím, že letos mají číslo stánku 232.

Z veletrhů míří zájemci na prohlídku škol

Ze zkušenosti hodně deváťáků míří na osobní návštěvy škol právě z veletrhů, mají tak stále své nezastupitelné místo v prezentaci škol. Své brány otevře SSŠVT pro zájemce celkem pětkrát. Den otevřených dveří se uskuteční 27. listopadu.

„Na prezentačních výstavách se účastníme každým rokem a rádi. Stejně tak zveme na naše netradiční dny otevřených dveří, kde si mohou zájemci prohlédnout celou školu od učeben doslova nabitých výpočetní technikou až po posilovnu,“ láká ředitel Martin Vodička z http://www.sssvt.cz/, která bude tradičně prezentovat velmi poptávaný obor Informační technologie.

Škola nabídne hned několik specializací: Správu počítačových sítí, kde studenti prakticky zkouší správu serverových operačních systémů fungujících na platformě Windows i Linux. Dále specializace Programování a databázové systémy nebo Grafické systémy a tvorba webových stránek. Studenti jsou připravování od teoretických poznatků z oblasti IT přes širokou škálu praktických dovedností. Při studium mohou složit prestižní mezinárodní kurzy týkající se informačních technologií Cisco Academy a Autodesk Academia.

Schola Pragensis 2014

Kdo nemá ve výběru školy jasno, pomůže aktuální výstava Schola Pragensis. Letošní 19. ročník přehlídky a nabídky studijních oborů pražských středních a vyšších odborných škol se uskuteční ve dnech 20. – 22. 11. 2014 v Kongresovém centru Praha. Vstupné je zdarma.

Dny otevřených dveří SSŠVT

Soukromá střední škola výpočetní techniky v Praze na Proseku pořádá letos dny otevřených dveří v řádných termínech vždy od 17.30 hod.:

  • 27. listopad 2014 (čtvrtek)
  • 10. prosinec 2014 (středa)
  • 20. leden 2015 (úterý)
  • 16. únor 2015 (pondělí)

V případě zájmu o individuální prohlídku školy je možné napsat na sssvt@sssvt.cz. Pro mimopražské studenty škola nabízí ubytovací kapacity.