V prvním poločase byli Boleslavští přesnější a nebezpečnější než jejich soupeř, od kterého se očekávalo větší nasazení, než jaké předvedl.

Už v 5. minutě Sedláček rozehrál nakrátko trestný kop za nakopnutí Chramosty, zdařile na branku vystřelil Táborský a odražený míč Mendy napálil do brankáře Filípka. V 19. minutě po Sedláčkově přihrávce zakončoval Táborský patičkou a slovácký brankář šanci zmařil, aniž věděl jak. Za tři minuty Hrdličkův centr před brankou prodloužil Táborský hlavou na Mendyho a ten trefil brankáře. Ve 25. minutě Sedláčkův centr z levé strany v pádu hlavičkoval Táborský do brankáře, jenž měl opět více štěstí než rozumu. Ve 31. minutě Mendyho přihrávku bez přípravy zakončil Chramosta střelou těsně mimo pravou tyč.

Podobně nebezpečnou situaci před boleslavskou brankou hráči Slovácka nevymysleli. Nedůrazné útoky, tři rohy a pár centrů z vymyšlených trestňáků brankář Šeda bez většího úsili zvládl.

Druhý poločas začalo aktivněji Slovácko. Nejprve Kuncl hlavičkoval těsně nad a vzápětí z dalšího útoku Ondřejkův trestný kop vyboxoval spolehlivý Šeda. V 61.minutě po akci založené Zelenkou zázračně vychytal Šeda střílejícího Ondřejku.

V 62.minutě nastřelil Kúdela z pětadvaceti metrů pravou tyč slovácké branky. V 66.minutě Chramosta těsně minul pravou tyč. V 68.minutě další puklice Kúdely minula těsně levou tyč. Šance se střídaly na obou stranách. Šeda vychytal Svízelu. V 75.minutě po Sedláčkově rohovém kopu už boleslavští hráči zvedali ruce, když si zmatená obrana Slovácka dala vlastní gól, ale rozhodčí míč za lajnou neviděli.

79.minutě se po Abrahamově autovém vhazování Ondřejka v boleslavském vápně otočil a trefil se pod břevno - 1:0. V závěrečných minutách bylo na hřišti hodně nervozity a více se trestalo žlutými kartami, než hrál fotbal. V nastaveném čase inkasoval Brunclík druhou žlutou a musel upustit hřiště.

Boleslavští postrádali zraněného kapitána a nejlepšího střelce Marka Kuliče a dlouhodobě zraněné brankáře Miroslava Miller a záložníka Ondřeje Zahustela. K dispozici juniorce zůstal Libor Tafat.

1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 1:0 (0:0)

Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda - Brunclík, Procházka, Janíček, Hrdlička - Mendy, Sylvestre, Kúdela, Sedláček (77. Fabián) - Chramosta, Táborský (66. Bořil).

Sestava  1.FC Slovácko: Filípko - Kuncl, Kordula, Abrahám, Kubáň - Fujerik, Kordula, Svízela (74. Cleber), Zelenka (88. Němčický), Košút  - Ondřejka, Švancara (86. Nestorovski)

Gól: 79. Ondřejka

ŽK: Kordula, Kubáň, Švancara, Ondřejka, Fujerik, Košút - Procházka, Brunclík

ČK: Brunclík

Rozhodčí: Jílek - Jiřík, Kubáň, Diváků: 4225