Slavia – Sparta, Ondrášovka Cup, 1. dubna od 19 hodin, začátek předprodeje ve středu 17. března

Permanentní vstupenky na Gambrinus ligu na toto utkání neplatí, permanentkáři budou mít 30 procent slevu na svá místa, která budou mít rezervována do 25. března (předprodej bude probíhat také před zápasem a po zápase s Libercem, ale pokud můžete, pořiďte si vstupenky dříve, ať se vyhnete v tento den frontám – pokladny budou otevřeny také v neděli 21. března od 10 do 17 hodin).

Při nákupu vstupenky je třeba na pokladně (nejlépe písemně) předat jméno, příjmení a datum narození držitele vstupenky. Tyto údaje se musí při vstupu na stadion shodovat s předloženým dokladem totožnosti držitele vstupenky.

Pozor! Majitelé permanentek při zakoupení vstupenky předloží permanentku – vstupenka bude vystavena na jméno. Pokud budou chtít, permanentka jim bude při vstupu na stadion sloužit jako doklad totožnosti, další doklad předkládat nemusejí!

Je samozřejmě možné při uvedení potřebných údajů zakoupit libovolný počet vstupenek.

Prodej pro fanoušky Sparty bude probíhat v předprodeji na Letné, v Synot Tip Areně se vstupenky do sektoru hostů prodávat nebudou. Sparta bude o způsobu svého předprodeje informovat na svých webových stránkách. Z bezpečnostních důvodů nebude realizován internetový předprodej.

Slavia – Bohemians 1905, velikonoční pondělí 5. dubna, výkop 19:30 hodin, začátek předprodeje ve čtvrtek 18. března

Vstupenky jsou v cenové kategorii Z2. Při nákupu vstupenky je třeba na pokladně (nejlépe písemně) předat jméno, příjmení a datum narození držitele vstupenky. Tyto údaje se musí při vstupu na stadion shodovat s předloženým údajem totožnosti držitele vstupenky.

Pozor! Permanentka bude při vstupu na stadion sloužit jako doklad totožnosti, další doklad není nutné předkládat!

Prodej pro fanoušky Bohemians 1905 bude probíhat v předprodeji na jejich stadionu, v Synot Tip Areně se vstupenky do sektoru hostů prodávat nebudou. Bohemians 1905 budou o způsobu jejich prodeje informovat na svých klubových stránkách.

Z bezpečnostních důvodů nebude realizován internetový předprodej