Nikoho asi nepřekvapí, že výzdoba bude především v růžové barvě. "Myslím, že na růžovějších narozeninách jste ještě nebyli. Výzdobu řešíme do posledního detailu. K dispozici budou stovky růžových balonků naplněných heliem, doladěné budou samozřejmě také ubrusy, závěsy, květinová výzdoba a osvětlení. Podlaha se bude pyšnit růžovými srdíčky s mým logem. Bude to opravdu jako v růžovém snu," těší se oslavenkyně.

Dominika Myslivcová: Narozeniny roku

K osmnáctým narozeninám patří neodmyslitelně také pořádný dort. "Dort jsem vybírala pečlivě a velmi dlouho. Nakonec jsem se rozhodla pro netypický, ale o to zajímavější. Bude samozřejmě růžový a speciálně pro mě ho vytvoří jedna z nejlepších cukrářek, co znám," podotkla Dominika, která vzápětí dodala: "Na oslavě se bude i jíst. Chybět nebudou ani ovocné mísy s melouny, minidortíčky či saláty. Catering bude laděný dorůžova. K pití se budou podávat pink drinky a růžové šampanské."

 

Růžová, růžová a zase růžová... Barva, která Dominiku Myslivcovou proslavila. Proto asi nikoho nepřekvapí ani příjezd Dominiky do Fabricu. "Na party dorazíme společně s mojí sestrou a nejlepšími kamarádkami v růžově ozdobené limuzíně, na níž nebudou chybět ani narozeninové balonky."

Mezi pozvanými hosty jsou rappeři Gamba, Abde, SKIPE a Eddie, producent Johnny Kortis + trojice soutěžících z nedávno skončené reality show Hotel Paradise - Rocky Rockwood, Leo Beránek a Martin Rybka. "Na oslavu jsem pozvala také svého kamaráda Vaška Lebedu (Voxela), jenž má skvělé písničky. Tak doufám, že všichni dorazí a něco mi zazpívají," uvedla Dominika. "V neposlední řadě se samozřejmě těším také na své fanoušky, kamarády, kamarádky a mou sestru. Pozvání obdržel také Vašek Kubák, který je můj TOP fanoušek už několik let a moc se na něj těším," dodává.

O tom, že to mladá blondýnka myslí s pořádnou oslavou opravdu vážně, svědčí také výroba speciálního poutače v podobně papírové figuríny Dominiky Myslivcové v životní velikosti. "Miluji na MTV pořad Sladké 16tiny a už dlouho se těším, že přesně takto bude vypadat má narozeninová oslava. Počátkem září si svůj sen konečně splním. Na plazmových televizorech se budou promítat mé fotografie z dětství až do dospělosti. Hudební scénu budou mít na starost Peter Brenn, Ozzy de Sante, Lukas Bury, Patrik Diamond a DJ Pyel." Chybět nebudou ani přítomni fotografové a novináři, bude se točit videozáznam a k dispozici bude také růžový fotokoutek, kde se každý fanoušek bude moci s Dominikou vyfotit.

Půvabnější polovičky bude bezesporu zajímat, v jakých šatech se Dominika na této party objeví. "Ten den je pro mě výjimečný, je to vlastně vstup do dospělosti a proto musí být výjimečné i šaty, které budu mít na sobě. Jelikož obchody bohužel zatím nesplňují mé představy, nechám si šaty asi nakonec ušít na míru. Představu mám jasnou."

Celá akce začíná v pátek 7. září 2012 ve 20:00, hlavní program (krájení dortu, dárky, vystoupení...) začne o dvě hodiny později. "Přijít může úplně každý. Nejedná se o uzavřenou akci a já všechny ráda přivítám," podotkla Dominika, která by zároveň ráda poděkovala Petru Antošovi za spolupráci a vynikající organizaci. "Nikdy jsem netušila, že zařizování a vymýšlení oslavy je tak náročné. Naštěstí na to nejsem sama."

A co by si přála Dominika Myslivcová k osmnáctým narozeninám? "V podstatě nemám žádné speciální přání. Vše, po čem toužím, si postupně plním, takže budu šťastná, pokud budu mít na své oslavě lidi, kteří mě mají rádi a společně si moje osmnáctiny užijeme," dodává téměř osmnáctiletá blondýnka závěrem.