Jen jediná výhra dělí basketbalistky USK Praha od vysněného postupu mezi nejlepších osm klubů Evropské ligy. Úvodní bitvu zvládly Pražanky poměrně suverénně, avšak ve Španělsku je čeká náročná odveta.

„Úterní vítězství je jen první malý krok a my ho musíme prodloužit,“ řekla pro klubový web Pražanek Ilona Burgrová a poté dodala: „Chceme to dotáhnout do správného konce. V Madridu budeme v trošku jiné pozici. Nebudeme mít podporu našich fanoušků, na druhou stranu jsem si ovšem jistá, že všechny budeme maximálně soustředěné a tentokrát i méně nervózní.“

Také odvetu přenáší televizní stanice SPORT 5

Odvetné klání z Madridu vysílá stejně jako domácí souboj stanice SPORT 5! Utkání začíná v 19:30 a přímý přenos startuje o pět minut dříve. Zápas bude opět komentovat Michal Škorpil.

Program SPORT 5 zahájil vysílání už 2. srpna 2008 a zaměřuje se na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je poté dostupný v síti pozemního digitálního vysílaní Multiplex 3 z vysílačů Praha – Mahlerovy sady a Cukrák pro Prahu i Střední Čechy. Kódovaně přes satelit pak v rámci programového balíčku Skylink a UPC.

Informace o zařazení televizního kanálu SPORT 5 do programových balíčků kabelových operátorů poskytnou i sami operátoři. SPORT 5 je také součástí programové nabídky služby Topfun.