Právě rodinné týmy mezi sebou mohou také soutěžit a vítězové těchto klání se budou moci osobně setkat s fotbalovou reprezentací na jejím oficiálním tréninku a usednout mezi fanoušky na některém ze zápasů reprezentace. Generálním partnerem projektu, který si klade za cíl zpřístupnit fotbal jako společenský a sportovní fenomén co nejširším věkovým a společenským skupinám, se stala Česká spořitelna, oficiální partner fotbalové reprezentace. Jeho patronem potom brankář fotbalové reprezentace Petr Čech.

Nejbližší klání pak budou hostit plzeňské Štruncovy sady. V sobotu 7. listopadu od 10 do 15 hodin se mohou na malou umělou trávu přijít pobavit malí sportovci, ale také jejich rodiče, prarodiče, sourozenci nebo kamarádi. Pod dohledem vyškoleného personálu si budou moci vyzkoušet tradiční slalomy s míčem, překážkové dráhy, střelbu na cíl nebo zakončování přes fotbalovou zeď.

Všichni účastníci se mohou těšit na podepsané kartičky Petra Čecha, ve hře budou také ceny od společnosti Puma. Rodinné týmy, ve kterých bude podmínkou alespoň jeden malý sportovec do 12 let, pak budou soutěžit o lístky na utkání reprezentace a také o účast na jednom z tréninků týmu Michala Bílka.

Přichystáno bude občerstvení, akci zpestří také fotostěna s hráči české reprezentace a možnost fotografování v originálním vybavení brankáře Petra Čecha. Přijďte se pobavit a užít si sportovní sobotu s celou rodinou.