Bohemians 1905 - CC Jistebník 7:3 (1:0)

Futsalisté Jistebníku zajížděli také k tomuto utkání značně oslabeni. Trenér Korený nemohl pro zápas v Praze počítat s pěticí Žiga, Hvolka, Jurč, Kornák a Matěj. Klokani naopak nastoupili zcela kompletní, přesto svého soupeře v první půli nedokázali přehrát.

Hosté bránili výtečně a Pražané se jen zřídka dostávali k přímému ohrožení branky. Jako první se odhodlal ke střele domácí Pleyer, avšak s jeho pokusem neměl Krayzel sebemenší problémy. O dvě minuty později mohl dostat domácí do vedení Dlouhý, ale trefil pouze debutujícího Ondruše. Na druhé straně se snažil prosadit Seidler, kterému však ve skórování zabránil jeho kolega z reprezentace Dlouhý.

Ve zbytku prvního dějství byli nebezpečnější hosté, avšak se svými šancemi nakládali špatně. Ve 12. minutě se mohl prosadit opět Seidler, který však nedokázal přehodit domácího gólmana. O chvíli později už hosté zvedali ruce, leč marně, neboť Kašický v pádu přestřelil zcela odkrytou Belladovu svatyni. Na druhé straně musel zkušený Krayzel likvidovat pokus Dlouhého.

Když už se zdálo, že matná první půle skončí bez branek, prosadil se po lajně Kopecký, jenž nastřelil míč před branku, kde jej Vodecký líznul do sítě - 1:0.

Pokud někoho nudila první půle, musel v té druhé oběma celkům nejednou zatleskat. Od úvodní minuty se totiž strhla hotová přestřelka, kterou načal vyrovnávací brankou Seidler - 1:1. Následující pětiminutovka přinesla ofenzivní smršť. Vedení vrátil domácím v 25. minutě Pleyer, aby o minutu později srovnal svým druhým ligovým gólem Bláha - 2:2. Jenže za pár vteřin se radovali opět domácí, když přihrávku Šnídla zúročil Junek, kterého o minutu později napodobil Pleyer, který přeloboval Krayzla a Opálka už míč odkopnout nestihnul - 4:2. Drtivou pětiminutovku zakončili domácí dvěma rychlými brejky. Nejdříve postupovali klokani tři na jednoho a Dlouhý navýšil skóre na 5:2, aby v následující minutě utekli domácí opět a Slunéčko neměl problém zasunou míč do prázdné branky za střídajícím Pikulíkem - 6:2.

Poté se brankostroj zastavil, sedmý gól odmítnul po přihrávce Pleyera Vodecký, následně Pikulík vyrážel střelu Kopeckého z úhlu. Přesto se domácí sedmé trefy dočkali, když Slunéčko z rohu našel na hranici brankoviště stojícího Šnídla, který z voleje propálil vše, co mu stálo v cestě - 7:2. Pětatřicátá minuta patřila hostům, kteří v první šanci ještě selhali, avšak o pár vteřin později už se Seidler po přihrávce Kašického nemýlil - 7:3.

V 36. minutě se mohl do střelecké listiny zapsat opět Martin Dlouhý, který však napálil Pikulíka pouze do nohou. V předposlední minutě svedl hostující gólman na hranici brankoviště dvojnásobný souboj se Slunéčkem, po kterém domácí střelec upadl. Místo standartní situace si však vykoledoval pouze žlutou kartu za nesportovní chování. V závěru utkání se ještě snažili hosté o další snižující branky, ale s výsledkem již nepohnuli a televizní duel tak nakonec skončil zaslouženým vítězstvím klokanů, kteří ve druhé půli dokázali nekompromisně trestat chyby hostujícího celku.

Branky: 19. Vodecký (Kopecký), 25. Pleyer (Dlouhý), 26. Junek (Šnídl), 27. Pleyer (Dlouhý), 29. Dlouhý (Kopecký), 30. Slunéčko (Junek), 34. Šnídl (Slunéčko) - 21. Seidler (Blažej), 26. Bláha (Seidler), 35. Seidler (Kašický)