(2:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky:
6. Vlasák (Martin Straka, Duda), 10. Kratěna (Mozík, Martin Straka), 22. Pletka z tr. střílení, 32. Duda (J. Jeřábek, Pletka), 59. Pletka (Duda, J. Jeřábek).
19. Bartek (Vampola), 32. Filippi (Bartek, Vitásek), 47. Vampola (Bulíř, Gřegořek).
Rozhodčí: Hribik, Homola - Frodl, Charvát. Vyloučení: 5:7, + navíc Vampola 5 min. a do konce utkání. (hos.), využití: 3:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 5351.
Sestavy:
Mensator - J. Jeřábek, Boháč, Slovák, Moravčík, Mozík, Frolo - Kratěna, Lev, Martin Straka - Duda, Vlasák, Pletka - Indrák, Kašpařík, Schleiss - M. Dvořák, T. Sýkora, Pitule.
Melicherčík - Hunkes, Gřegořek, Vitásek, Výtisk, Čutta, Čakajík, Voráček - Bulíř, Nedvěd, Vampola - Bartek, Filippi, Víšek - Valský, T. Urban, J. Vlach - Jass, Kica.

Ohlasy trenérů:

• Milan Razým (Plzeň): „Do utkání jsme vstoupili dobře a díky využitým přesilovkám jsme získali dvoubrankové vedení. Přesto se nám potvrdilo, že to nebude jednoduchý zápas. Sice jsme šli i do vedení 4:1, ale hosté rychle snížili. Liberec měl poté lepší pohyb, což dokumentoval i počet jeho šancí. Chvílemi na ledě existovalo jedno mužstvo. My jsme se strachovali o výsledek až do jejich trestu na pět minut. Soupeř nám to nedisciplinovaností ulehčil a i přes jejich hru bez brankáře jsme to dotáhli do vítězného konce. Chtěl bych pogratulovat Vencovi Pletkovi ke vstupu do Klubu hokejových střelců, takových kanonýrů je u nás málo.“
  • Milan Černý (Liberec): „Nevstoupili jsme do utkání dobře a v dlouhém oslabení tři na pět jsme inkasovali branku. Také druhý gól nám dala Plzeň v přesilovce. V závěru první třetiny se nám podařilo skóre zkorigovat a vyrovnali jsme hru. Od poloviny utkání jsme dokonce podle mě tahali za delší konec, stále jsme ale pouze dotahovali vedení soupeře. Po snížení na 3:4 jsme věřili ve vyrovnání, ale po extempore našeho hráče a pětiminutovém vyloučení jsme to měli složitější. Ještě jsme měli šanci při power play, chybělo nám tam však štěstí. Přes chyby, kterých jsme si vědomi, jsme si tady zasloužili bodovat.“