Nejlepší rozehrávač NBL Levell Sanders, který žije v České republice od roku 1998, předvedl spolu se svým kolegou křidelníkem Coreym Muirheadem, co znamená přesně mířit a být dokonale sehraní.

Přesně mířenou trojku posílá první z basketbalistů přímo na koš a těsně nad ním ho pak vyblokuje balon vyslaný z rukou druhého z nich. Perfektní timing, perfektní muška, perfektní souhra. Tato situace se opakuje, a to bez jediného zaváhání, hned třikrát za sebou.

„Venku na hřišti jsem si vzpomněl na své basketbalové začátky v Brooklynu,“ narážel Levell Sanders na to, když hrával ještě na veřejných hřištích. „Občas si s klukama zkusíme i nějaké takové triky nebo si jen tak venku zapinkáme,“ komentuje svůj výkon.

Máte přesnější mušku než hvězdy Mattoni NBL?

Díky tomuto výkonu se mj. zapojil do kampaně Love My Sport. Jejím cílem je s vrcholící Mattoni NBL vzbudit v lidech vášeň pro basketbal. A to i přes to, že zrovna sedí třeba v kanceláři nebo to jen mají daleko na hřiště.

Myslíte si, že máte přesnější mušku než hvězdy z Mattoni NBL? Předveďte se! Zapojit se do soutěže a ukázat vášeň pro sport může na www.lovemysport.cz opravdu každý.

Stačí si pořídit foto či natočit video se svým basketbalovým výkonem a vložit je ke svému profilu. Autoři nejúspěšnějších příspěvků se mohou těšit např. na minerálku Mattoni na rok zdarma nebo na exkluzivní 'VIP teambuilding', který proběhne při finálovém utkání NBL.

Video najdete - ZDE -.