Galavečerem provázelo moderátorské duo Eva Decastelo a Lukáš Langmajer! Loňskou vítězku Alžbětu Krovovou nakonec vystřídala na vítězném trůnu její spolužačka Natálie Novosadová, jež tedy hezky stylově oslavila své nedávné osmnácté narozeniny.

„Byl to dlouhý a náročný den. Skončil ale naprosto úžasně. Ono se to tak sice říká, ale já to opravdu nečekala. Je to pro mne určitě velké a milé překvapení! Děkuji všem za podporu. Budu se snažit dobře reprezentovat své gymnázium, i celý Olomoucky kraj,“ přibližuje své dojmy vítězka.

Nová disciplína Souboj návrhářů

V průběhu tohoto galavečera bylo uděleno celkem šest cen a speciální cena v disciplíně 'Souboj návrhářů'. V disciplíně šlo o spolupráci módních návrhářů a finalistek. Čtyři návrháři měli ve svém týmu každý po třech finalistkách.

Na speciální porotě ve složení Nikola Buranská, Tereza Skoumalová a Kamila Bezpalcová bylo určit, která z dívek umí nejlépe prezentovat tyto šaty. Soutěž vyhrála dvojice Yvona Leitner a Natálie Novosadová.

Na charitu putuje 41 tisíc korun

Finálový večer byl završen dražbou foto obrazů finalistek. Této dražby se ujal Martin Zach, na jehož občanské sdružení výtěžek putuje. Vybralo se 41 tisíc a peníze půjdou na hipoterapii pro hendikepované děti v Olomouckém kraji.

Výsledky:

  • MissOK - Natálie Novosadová, Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc
  • I. viceMissOK - Denisa Jeslíková, Gymnázium Čajkovského 9, Olomouc
  • II. viceMissOK - Denisa Čechová, Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou
  • MissOK internet - Barbora Janošťáková, Slovanské gymnázium Olomouc
  • Miss face - Aneta Kňávová, Slovanské gymnázium Olomouc
  • Miss media - Denisa Čechová, Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou