"Celé mé dílko je psáno s účelem ironicky pobavit, pohrát si s fantazií čtenáře, trochu i zaprovokovat, případně vyvolat lehké mrazení v zádech. Nesnažím se o poselství pro příští generace, nijak přehnaně nemoralizuji (možná trošku), nekritizuji současnou politickou situaci v zemi, nebo nerozebírám komplikovanou psychologickou otázku soužití člověka a blechy obecné, ale chci jen a jen pobavit! Vše je (doslova) podkreslené, mými originálními ilustracemi, které by měly potěšit oko i estetické cítění," uvedl ke svému dílu Martin Benek.

"Musím podotknout, že tato knížka má široké multifunkční využití. Po přečtení se dá využít jako lapač prachu na nejrůznějších poličkách, podložka pod nerovný stůl, v době tepelné krize jako palivo (v tom případě je doporučeno zakoupení co nejvíce výtisků), ale nejlépe jako hrdá ozdoba Vaší knihovny! Takže neváhejte a investujte několik korun do koupi této netypické povídkové sbírky a čtěte! Čtěte a bavte se," dodává autor knihy.

Knihu zakoupíte v každém větším knihkupectví, jistota je objednat si knihu (se slevou) na stránkách nakladatelství Naše vojsko.

Na závěr má pro Vás Martin Benek jedno varování. "Toto dílko není vhodné pro děti do 15 let, osoby přehnaně věřící, odpůrce sexu, erotiky a ironického humoru, pokrytce a lidi bez fantazie!"