1.FK Příbram – FK Mladá Boleslav 2:2 (0:1)

Boleslavští byli první poločas aktivnější, ale trvalo jim téměř půl hodiny, než vážně zaměstnali příbramského brankář. V čase od 24. do 30. minuty měli pět šancí a teprve ta poslední pohnula skórem.
Po narážečce s Chramostou vypálil povedeně Sylvestre pod břevno a Krbeček s obtížemi vyrážel na roh. Po parádním Kúdelově uvolnění Kaliny na pravém křídle boleslavský bek zacentroval před branku, kde Táborský hlavou prodloužil na Chramostu, jehož Krbeček na malém vápně vychytal. Vzápětí Chramosta připravil šanci Táborskému, který na malém vápně nastřelil ležícího brankáře. Sedláčkův rohový kop zakončoval Táborský hlavou těsně mimo branku.
Ve 30. minutě Sedláček zpětnou přihrávkou z levé strany příbramského trestného území našel nekrytého Kúdelu, který tvrdou ranou z více než dvaceti metrů trefil branku - 0:1.

Šanci na vyrovnání měl ve 34.minutě Klesa, ale sám před Šedou netrefil branku. Dvě minuty před poločasem po Chramostově přihrávce Kúdela těsně přestřelil.

Druhý poločas pokračoval, jak první skončil, čili boleslavskou vůlí po vítězství. Nic na tom, nezměnilo přísné vyloučení Kúdely v 55. minutě, kdy jeho souboj se Šmejkalem rozhodčí Kocián posoudil jako zmaření slibně se rozvíjející šance. Už před tím zazdil Chramosta střeleckou příležitost po Sylvestrově přihrávce. Podobně si počínal i v 66. minutě, kdy mu pro změnu přihrál do šance Poláček.
V 68. minutě se Hrdlička dravě prokličkoval k soupeřově vápnu, přihrál Chramostovi, jeho střelu zblokovali bránící hráči k Hrdličkovi a ten úspěšně trefil branku - 0:2.

V 73. minutě se Sylvestre prosmýkl ke koncové lajně, uvolnil se přes posledního dorážející beka a přihrál před branku Chramostovi, který ve stoprocentní šanci zklamal, když ukvapeným střeleckým pokusem netrefil pořádně míč, jenž se obloukem odrazil od břevna do zámezí. Po utkání se oba trenéři shodli, že to byl rozhodující moment utkání.
O dva body přišli Boleslavští v závěrečné pětiminutovce. Příbrami daroval sudí Kocián trestný kop. Od Poláčka odražený míč sebral Šeda a sudí v tom viděl malou domů.
Trestný kop z deseti metrů v 86. minutě  proměnil Klesa ranou pod břevno - 1:2. V 89. minutě po centru Klesy od pravé lajny hlavičkoval do Šedovy branky příbramský kanonýr Huňa - 2:2.

Sestava 1.FK Příbram: Krbeček - Plašil (57. Borek), Nohýnek, Jakub Štochl, Šmejkal - Klesa, Hušbauer, Tarczal (69. Fantiš), Tomáš Pilík - Huňa, Wágner.

Sestava FK Mladá Boleslav: Šeda - Kalina, Rolko, Procházka, Hrdlička - Mendy, Kúdela, Sylvestre, Sedláček (62. Poláček) - Chramosta (72. Kulič), Táborský (58. Bořil)..

I.POLOČAS

1' - výkop měli Boleslavští. První jejich útok Příbram odvrátila do postranního autu.

2' - Mendy vybojoval první roh pro Boleslav. Rozehrál ho Sedláček, odvrátil Pilík s Klesou.

8' - Sylvestre hledal před příbramskou brankou Rolka, ale ten byl tísněn Štochlem a míč ze vzduchu sebral brankář Krbeček.

10' - příbramský Plašil centroval z pravé strany, Kalina hlavou odvrátil útok mimo boleslavské vápno. Protiútok Boleslavi skončil ofsajdem Táborského.

13' - po faulu na Táborského kopal Sedláček ze sedmnácti metrů trestňák, ale Klesa stojící ve zdi odvrátil míč hlavou na roh. Rozehrál ho Sedláček a ve zmatcích na malém vápně viděl rozhodčí útočný faul Boleslavských a tak jejich šanci zmařil.

15' - příbramský útok zakončil Wágner střelou k pravé tyči, kde byl brankář Šeda včas.

17' - třetí boleslavský roh vybojoval Hrdlička, rozehrál Sedláček a hlavou zakončil Mendy. Příbram se ubránila.

22' - Procházkův pas na Mendyho byl dlouhý a skončil v zámezí. Příbramský protiútok zastavil Rolko.

24' - Sylvestre si narazil s Chramostou, který mu míč vrátil efektní patičkou. Sylvestre vypálil z pětadvaceti metrů a příbramský branář Krbeček s obtížemi vytáhl ránu nad břevno. Čtvrtému boleslavskému rohu se Příbram ubránila.

25' - Klesův centr před boleslavskou branku odvrátil stoper Procházka.

27' - parádní pas poslal Kúdela na sprintujícího Kalinu, jeho centr prodloužil před příbramskou brankou Táborský hlavou na Chramostu, který se však v tísni proti brankáři Krbečkovi neprosadil.

28' - Chramosta připravil stoprocentní gólovou šanci Táborskému, který z malého vápna nastřelil ležícího brankáře Příbrami.

29' - Sedláčkův rohový kop zakončoval hlavou Táborský těsně mimo příbramskou branku.

30' - GÓL - 0:1 - povedená boleslavská akce po levém křídle vyvrcholila přihrávkou Sedláčka z kraje pokutového území na Kúdelu, který z více jak dvaceti metrů tvrdou ranou prostřelil příbramskou obranu i ztuhlého brankáře Krbečka.

33' - Příbram teprve po více jak půl hodině hry získala první roh. Hlavou ho od boleslavské branky odvrátil Mendy.

34' - z nevýrazné příbramské akce se Klesa ocitl sám před boleslavskou brankou, ale netrefil ji. Byla to jediná vážnější šance Příbrami v prvním poločasu.

37' - Pilíkovu střelu tečoval Procházka do rohu, po jeho rozehrání se Boleslav ubránila přičiněním hlavičkujícího Táborského. Následná střela ze dvaceti metrů vynesla Příbrami další roh, ovšem opět bez efektu.

41' - příbramský útok skončil útočným faulem Klesy na obránce Hrdličku.

43' - Chramosta přihrávkou z levé strany připravil palebnou pozici Kúdelovi, ten bez přípravy těsně minul branku.

II.POLOČAS

46' - druhý poločas začal sice příbramským útokem, který skončil Huňovým ofsajdem, ale jinak v dalším průběhu byli ofenzivnější boleslavští fotbalisté.

49' - Boleslavští zaútočili po pravé straně a ve finále akce se míč dostal k Hrdličkovi, který ze dvaceti metrů protáhl pozorného Krbečka.

52' - Sylvestre přihrál Chramostovi a ten bez přípravy zamířil k pravé tyči, kam sebou stačil Krbeček včas mrsknout.

55' - asistent rozhodčího Petr Slavík přehlédl ofsajd Šmejkala, s nímž se posléze v souboji rameno na rameno střetl Kúdela. Oba hráči na obranné boleslavské linii spadli, aniž některý z nich fauloval. Přesto hlavní sudí Radek Kocián vytáhl na Kúdelu červenou kartu a vyloučil jej ze hry. Mladá Boleslav zbylých pětatřicet minut dohrávala v oslabení.

57' - Příbram získala trestný kop necelých dvacet metrů od Šedovy branky, kterou však exekutor Klesa přestřelil při snaze obstřelit hráčskou zeď.

64' - Chramosta se řítil do nadějného brejku, ale příbramský stoper Tarczal jej nemilosrdně podrazil. V kontextu s předchozím Kúdelovým vyloučením měl i Tarczal vidět červenou a nikoliv jen žlutou kartu.

66' - po Poláčkově přihrávce střílel po zemi Chramosta a těsně minul Krbečkovu branku.

68' - GÓL - 0:2 - Hrdlička se prokličoval až na hranici příbramského vápna, přihrál Chramostovi, ale jeho střela neprošla přes bránící hráče. Míč se odrazil k Hrdličkovi, který celou akci založil a také zakončil skákavou střelou do příbramské sítě.

71' - Čerstvý Poláček utekl po levé straně, ale jeho přihrávku na hranici vápna Mendy přeběhl.

72' - po centru z pravého křídla hlavičkoval nepovedeně Huňa a brankář Šeda snadno jeho střelecký pokus chytil.

73' - Sylvestre obešel každého, kdo se mu postavil do cesty a od zadní čáry přihrál před branku na neobsazeného Chramostu, který míč pořádně netrefil, komickým obloučkem dopadl na břevno, od kterého se odrazil do zámezí.

75' - boleslavský gólman Šeda zvládl centr z levé strany přestože byl tvrdě atakován příbramským protihráčem.

78' - příbramský Hušbauer vystřelil z necelých dvaceti metrů vedle boleslavské branky.

80' - s Kuličovým trestným kopem si brankář Krbeček snadno poradil.

82' - Hrdlička ve spolupráci s Kuličem odtáhl po levé straně boleslavský útok, který pokazil před příbramským vápnem Mendy. Protiútok Příbrami zastavil Hrdlička, který se stihnul vrátit na levý kraj obrany.

84' - ve shluku před boleslavskou brankou od Poláčkovy nohy odražený a brankářem Šedou chycený míč posoudil rozhodčí Kocián jako úmyslné hraní malé domů a nařídil nepřímý trestný kop z necelých deseti metrů od brankové lajny. Při rovnání hráčské zdi napomínal boleslavské hráče Bořila a Rolka, který viděl již osmou žlutou kartu tomto ligovém ročníku a nezahraje si nejbližší dvě utkání.

86' - GÓL - 1:2 - Klesa proměnil na krátko rozehraný trestný kop z deseti metrů, když se trefil nad hlavami hráčů stojících ve zdi přesně pod břevno.

88' - Kulič se dostal před jediného obránce, který mu sál v cestě k příbramské brance, ale v zárodku nadějného gólového brejku si šlápl na míč a z šance nic nebylo.

89 ' - GÓL - 2:2 - z pravého křídla odcentroval Klesa a před boleslavskou brankou nedostatečně pokrytý příbramský kanonýr Huňa skóroval hlavou k levé tyči.

90+2' - rozhodčí Radek Kocián nastavil dvě minuty, ve kterých se už nic mimořádného na hřišti neudálo a ukončil ligové utkání Příbram - Boleslav 2:2.