Přehled můstků, na kterých se MS v letech na lyžích koná:
- Norsko – Vikersund (můstek Vikersundbakken)
- Česká republika – Harrachov
- Slovinsko – Planica
- Rakousko – Tauplitz/Bad Mitterndorf (Kulm)
- Německo – Oberstdorf (můstek Heini-Klopfer-Skiflugschanze)
MS v letech na lyžích – rok, místo závodu, nejlepší trojice:
2014 – Harrachov:
- 1. Severin Freund (GER)
- 2. Anders Bardal (NOR)
- 3. Peter Prevc (SLO)
2012 – Vikersund:
- 1. Robert Kranjec (SLO)
- 2. Rune Velta (NOR)
- 3. Martin Koch (AUT)
2010 – Planica:
- 1. Simon Ammann (SUI)
- 2. Gregor Schlierenzauer (AUT)
- 3. Anders Jacobsen (NOR)
2008 – Oberstdorf:
- 1. Gregor Schlierenzauer (AUT)
- 2. Martin Koch (AUT)
- 3. Janne Ahonen (FIN)
2006 – Bad Mitterndorf:
- 1. Roar Ljøkelsøy (NOR)
- 2. Andreas Widhölzl (AUT)
- 3. Thomas Morgenstern (AUT)
2004 – Planica:
- 1. Roar Ljøkelsøy (NOR)
- 2. Janne Ahonen (FIN)
- 3. Tami Kiuru (FIN)
2002 – Harrachov:
- 1. Sven Hannawald (GER)
- 2. Martin Schmitt (GER)
- 3. Matti Hautamäki (FIN)
2000 – Vikersund:
- 1. Sven Hannawald (GER)
- 2. Andreas Widhölzl (AUT)
- 3. Janne Ahonen (FIN)
1998 – Oberstdorf:
- 1. Kazujoši Funaki (JPN)
- 2. Sven Hannawald (GER)
- 3. Dieter Thoma (GER)
1996 – Bad Mitterndorf:
- 1. Andreas Goldberger (AUT)
- 2. Janne Ahonen (FIN)
- 3. Urban Franc (SLO)
1994 – Planica:
- 1. Jaroslav Sakala (CZE)
- 2. Espen Bredesen (NOR)
- 3. Roberto Cecon (ITA)
1992 – Harrachov:
- 1. Noriaki Kasai (JPN)
- 2. Andreas Goldberger (AUT)
- 3. Roberto Cecon (ITA)
1990 – Vikersund:
- 1. Dieter Thoma (GER)
- 2. Matti Nykänen (FIN)
- 3. Jens Weissflog (GDR)
1988 – Oberstdorf:
- 1. Ole Gunnar Fidjestøl (NOR)
- 2. Primož Ulaga (YUG)
- 3. Matti Nykänen (FIN)
1986 – Bad Mitterndorf:
- 1. Andreas Felder (AUT)
- 2. Franz Neuländtner (AUT)
- 3. Matti Nykänen (FIN)
1985 – Planica:
- 1. Matti Nykänen (FIN)
- 2. Jens Weissflog (GDR)
- 3. Pavel Ploc (TCH)
1983 – Harrachov:
- 1. Klaus Ostwald (GDR)
- 2. Pavel Ploc (TCH)
- 3. Matti Nykänen (FIN)
1981 – Oberstdorf:
- 1. Jari Puikkonen (FIN)
- 2. Armin Kogler (AUT)
- 3. Tom Levorstad (NOR)
1979 – Planica:
- 1. Armin Kogler (AUT)
- 2. Axel Zitzmann (GDR)
- 3. Piotr Fijas (POL)
1977 – Vikersund:
- 1. Walter Steiner (SUI)
- 2. Anton Innauer (AUT)
- 3. Henry Glass (GDR)
1975 – Bad Mitterndorf:
- 1. Karel Kodejška (TCH)
- 2. Rainer Schmidt (GDR)
- 3. Karl Schnabl (AUT)
1973 – Oberstdorf:
- 1. Hans-Georg Aschenbach (GDR)
- 2. Walter Steiner (SUI)
- 3. Karel Kodejška (TCH)
1972 – Planica:
- 1. Walter Steiner (SUI)
- 2. Heinz Wosipiwo (GDR)
- 3. Jiří Raška (TCH)