V rozpisu závodů jsou čtyři mistrovské soutěže a šest přátelských – včetně soutěže o pohár České hiporehabilitační společnosti zvané „Tanec a barel“.

Mezi zdravými cvičenci pod dozorem lékaře se představí Petra Bacílková, Barbora Bodlákévá, Tereza Tůmová Tereza a Kristýna Měšťanová. Zatímco ve skupině žen s lehkým zdravotním oslabením je deset soutěžících, mezi muži je jediným startujícím Radek Čuri. Tříčlenná konkurence je mezi mentálně postiženými muži, žen bude s tímto handicapem bojovat o mistrovské tituly šest účastnic.

Mistrovské kovy ve skupině s tělesným handicapem si mezi sebou rozdělí Renata Borýsková, Veronika Písaříková a Michal Obst. Barelové kategorie se zúčastní Kateřina Kolínská, Denisa Králíková a Štěpán Švarc. Diváci se mohou těšit i na voltižní výkony šesti dvojic, které jsou složené převážně z žen, avšak ve dvou případech i částečně z mužů.

Do soutěže skupin „Tanec a barel“ vyslali své zástupce JK Fany, TJ Orion Praha a dvě pětičlenné skupiny, rošťáky a opičky, složila APA VČAS Olomouc. Kromě těchto organizací jsou zastoupeny Epona Brno, SŠ, ZŠ a DD Prostějov a JK Počin Dolní Počernice Praha.

Další podrobnosti najdete na www.cjf.cz.