Jedenáct mladých a krásných soutěžících stráví v luxusním hotelu v Mexiku jednu z nejžhavějších dovolených svého života. Všichni mají stejný cíl: vyhrát jeden milion rublů a pořádně si tuhle exotickou jízdu užít. A že bude na co se dívat!

Mejdany v bazénu, emotivní hádky, slzy, smích, odvážné flirtování i nahá těla. Sledujte on-line vyhrocené vztahy mezi soutěžícími a nechte se překvapit, co jsou někteří z nich pro výhru ochotni udělat.

„Ruskou verzi s českými titulky budeme vysílat na stránkách Prima-PLAY.cz a HotelParadise.cz každý den. Navíc máme připraveno i mnoho bonusových materiálů včetně desítek dílů z kategorie ´Noc ve vile (18+)´,“ řekl Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Hotel Paradise, Rusko

Show "HP" začíná poněkud netradičně, když parta mladých Rusů dostala díky výherkyni předchozí série nečekanou šanci – prodloužit si božské prázdniny!

Katrin, vítězka předchozí série, se vzdala části své výhry a umožnila ostatním pokračovat v zábavné reality show. Hotel Paradise se tak tentokrát přesouvá do Mexika.

A spolu s ním i pět soutěžících z první řady: výherkyně Katrin, atraktivní Vika, ďáblík Amina a dva pánové, přátelé Žeňa a Val. Do reality show přibude hned pět dalších lidí, kteří pořádně zamíchají kartami...