Milane, nedávno vyšel druhý klip, který jsi nahrál se svou skupinou. Jak probíhalo natáčení?
Hekticky, jako každé natáčení. Mnoho práce okolo, nestíhačky, točili jsme celý den, a poté jsme se k videoklipu ještě za pár dní vrátili a dotáčeli jsme i místo spánku. Jednoduše na začátku stála představa o tom, jak by měl videoklip vyznít, a za tou jsme si šli. Za pěkný výsledek se vždycky musí bojovat a nás navíc bičoval termín. Zatnuli jsme zuby a snad se nám to nakonec podařilo.

Víme, že jsi s nápadem na místo natáčení přišel sám a stejně tak se scénářem. Co Tě inspirovalo?
Já mám vymyšlený videoklip už na většinu našich písniček. (smích) Občas si prostě tak před spaním válím v hlavě, jak by mohly vypadat a samozřejmě jsou to vždycky velkofilmy. Pak člověk stojí před reálným rozhodováním, kolik úsilí a financí do výsledku vloží. Nedávno jsem si pouštěl několik videoklipů, které byly natočeny pouze telefonem na selfie tyčce. Tu jsem si z dovolené přivezl, takže kdo ví, třeba se dočkají i Perutě. (smích)

Vypadá to, že kapelou žiješ. Zbývá Ti vůbec čas na osobní život?
Jasně! Navíc Perutě jsou pro mě osobní věc, čili taktéž osobní život. Vždycky se to dá spojit. Potkávám hodně zajímavých lidí, se kterými si nejen rozumím, ale také s nimi rád spolupracuji, to je ideální. Dělalo by mi problém mít v týmu ty, kteří se mnou necítí. Pokud se ptáš na to, s kým doma ulehám do postele, tak tam je teď prázdno. Aspoň se můžu pořádně rozvalovat. (smích)

Takže jsi svobodný, to je pro fanynky určitě potěšující informace. Jak by měla vypadat Tvá vysněná?
Krásná neznámá? Dám na úsměv, přirozenost, skromnost, smysl pro humor, oddanost. Aby ctila mě a mou práci a já abych k ní taky vzhlížel. Abychom se vzájemně drželi a zasnívali, protože "snít ve dvou zdá se lehčí", jak zpívám v jedné naší kapelní písničce.

Co plánuješ v nejbližší době? Čeká Tě ještě dovolená nebo jen práce?
Čeká mě ještě spontánní dovolená, s partičkou kamarádů vyjedeme na týden do Sarajeva, kde se bude konat jeden filmový festival. Ohromně se na takové dobrodružství těším! A rovněž mě nemine návrat do školy, kterou se pokusím vrátit do vyšších priorit, abych už odstátnicoval. Moje babička má takový jednoduchý recept na to, když se se mnou chce už rozloučit. Jednoduše se mě zeptá na to, jak to vypadá ve škole! (smích)

Prozradíš nám i nějaké kapelní plány?
S kapelou nás čeká hlavně promování nového videoklipu "Tudututu", stěžejní misí je, aby se dostal mezi co nejvíce posluchačů. Takže různá natáčení, vystoupení nebo rozhovory. Zároveň dopilováváme náš koncertní program, ve kterém představujeme naše písničky a na podzim se ukážeme na různých místech po republice. O všech termínech poté budeme informovat na našich oficiálních stránkách www.perute.com. No a v neposlední řadě už pomalinku začínáme připravovat další videoklip!

Je něco, co bys chtěl na závěr vzkázat vašim fanouškům?
Chci jim hlavně popřát krásný podzim, a že už se nemůžu dočkat, až se spolu potkáme na koncertě a pořádně si ho společně užijeme! A taky že je mám rád a vážím si jich, protože bez nich by to nešlo.