Přijíždíte do České republiky s programem "Favorites". Co můžeme od Vaší nové show očekávat?
Neustále slýchávám od mých příznivců jejich přání, které písně bych měla na koncertech zpívat. Říkají mi to po koncertech a nebo běhém mého vystoupení se z davu ozve nějaký návrh. Turné Favorites se tedy bude skládat z písní mé sólové kariéry a rovněž písní z éry Kelly Family, které si sami fanoušci vybrali! Je to jejich rozhodnutí a mě těší, že takto budou skoro všichni spokojeni.

V Praze nebudete poprvé. Co Vás vede do Olomouce?
Ano, v České republice jsem vystoupila už dvakrát a bylo to zatím jen v Praze! Do Prahy jsem se zamilovala a moji poslední návštěvu před třemi lety jsem si užila s manželem, kdy jsme zůstali celých pět dnů. Slyšela jsem, že Olomouc je taková malá Praha a dle průvodce Lonely Planet skrytá perla Evropy. Už se těším. Koncert proběhne pod širým nebem. Doufám, že nebude pršet.

Čím Vás Praha konkrétně zaujala?
Praha je velice romantické město a velmi mě bavily návštěvy všech památek, procházky po pražských ulicích, po Karlově mostě. Sama jsem strávila velkou část života s rodinou na ulici. Tak trochu jsem se vrátila do dětství, když jsme s manželem potkávali všechny ty pouliční muzikanty či umělce. Hudba je zde opravdu všude. A samozřejmě máte skvělé jídlo!

Do jakého hudebního stylu byste Vaši tvorbu zařadila?
Ani nevím. Jak kapela Kelly Family, tak i jako sólisté všichni vyznáváme řadu hudebních stylů, které se v podstatě prolínají. Během mých sólových začátků jsem se zaměřovala na jazzovou hudbu, později šansony a pomalé akustické písně, španělské lidovky. Teď to nějak míchám a moji současnou tvorbu bych nazvala 'popfolkové písničkářství'. Vlastně jsme se sourozenci dělali všechno kromě hip hopu a techna. (smích)

Kelly Family společně pár let nevystupují. Co dělají Vaši sourozenci? Jste s nimi stále v kontaktu?
Samozřejmě jsme i nadále v kontaktu. S někým méně, s někým více. Záleží to rovněž na společných projektech či aktuální spolupráci. Ale navštěvujeme se, voláme si. Jsme pořád rodina a není to pouze o práci. Vím, že k Vám do ČR v poslední době často jezdí Angelo nebo Kathy. A chystají se tam také další mí sourozenci... Teď jen doufám, že jsem nic neprozradila. (smích) 

Existuje určitá možnost, že by se Kelly Family znovu sešli v plném počtu na jednom pódiu?
Toto je ta nejčastější otázka, kterou dostávám. Je velmi těžké dát dohromady devět lidí, kteří mají své životy, své rodiny a své projekty. Samozřejmě stále o této možnosti diskutujeme, ale netrofunu si říct, jestli tyto plány vyjdou za rok, za pět nebo za deset let. Věřím, že se toho někdy v budoucnu dočkáme.

Co byste vzkázala čtenářům?
Užívejte jarních dnů. Doufám, že se s některými z Vás uvidím na mém malém českém turné.