„Od 8 hodin ráno budeme na SPORT 5 přinášet fanouškům původní reportáže o Jaromíru Jágrovi. Každou hodinu se poté v našem vysílání objeví zajímavé téma spjaté s hokejistou, jenž proslavil číslo 68,“ prozrazuje Radek Macháček, šéfredaktor SPORT 5.

Jágrovi popřejí Hašek, Čužák i Dejdar

Narozeninová party vyvrcholí na stanici SPORT 5 ve 20:00 hodin speciálním vydáním tradičního magazínu Hokejová pětka Jaromíra Jágra.

„Diváci se mohou těšit na historky a postřehy kolegů a přátel Jaromíra Jágra, a to jak z hokejového i nehokejového světa,“ hlásí Macháček. „Před kamerou SPORT 5 se objeví Martin Straka, Dominik Hašek, Petr Nedvěd, Martin Ručinský, Lubomír Čužák Rys, Marián Jelínek nebo Martin Dejdar. Prostor ale dostanou také lidé, jež Jágr inspiruje. Od malých hokejistů přes profesionály až po ultrafanoušky.“

Logo televizní stanice SPORT 5

Dárek pro všechny hokejové fanoušky

Atraktivní vydání věnované dvojnásobnému světovému šampiónovi pojímá televize jako dárek pro všechny, kteří zbožňují hokej a současnou hvězdu floridských Panterů. „Jaromír Jágr je nejpopulárnějším hokejistou v Česku a mnohokrát se objevil taktéž v našich magazínech, které se těší čím dál větší oblibě,“ zmiňuje Martin Šlechta, ředitel SPORT 5.

„Hokej je už dnes na SPORT 5 sportem číslo jedna. Magazín Hokejová pětka  o WSM lize a mládežnickém hokeji vyhledávají diváci v televizi i na internetu. Stejně tak středeční Extraligovou tříšť. Vynikající odezvu sklízejí přenosy zápasů znojemských Orlů v soutěži EBEL. Věříme, že hokejoví fanoušci náš narozeninový dárek ocení. I sám Jaromír Jágr říká, že hokej hraje hlavně pro lidi. Bereme to stejně,“ uzavírá Šlechta.