„Na začátku bylo opravdu pár vteřin pro naši reklamu v rámci letní kampaně s názvem Objevte jiný rozměr dovolené. Lidé se ale začali spontánně ptát, co je to za písničku a kde se dá stáhnout. V tomhle okamžiku nastal impuls se s autorem spojit, dopracovat píseň a přidat také další,“ prozradil Michal Tůma, marketingový ředitel cestovní agentury Invia.

Desítku skladeb si mohou zájemci od srpna stahovat na webových stránkách www.inviamusic.cz.

Populární skladba Good Vibes, jež je hlavním singlem souboru písní na webu cestovní agentury Invia, si zatím žije vlastním životem. Vznikl k ní i videoklip, jehož tvůrcem je Jan Svoboda. Po boku Jana Nedvěda si v něm zahrál Lukáš Lasák a modelky Kateřina Krobová a Klára Voráčková.

Píseň si lidé zamilovali zejména díky pohodové atmosféře, na druhou stranu ale nepostrádá kvalitní hudební zpracování. I proto se už objevila v některých hudebních hitparádách tuzemských rádií.

V souboru Invia Summer Mix je rovněž další Nedvědova písnička On The Run, nebo skladba jeho skupiny Bek Ofis s názvem Ledoborec. „CD“ doplňují písně interpretů jako Beau Black nebo Chase Ryan Taylora.

„Ohlasy jsou zatím v podstatě pozitivní. Návštěvníci webu oceňují především originalitu výběru letních pohodových písní. Lidé kvitují taktéž to, že je soubor ke stažení zdarma,“ uzavřel Michal Tůma z cestovní agentury Invia.