Jaký nejkrásnější dárek jsi kdy na Vánoce dostala?
Každý rok dostanu něco, co mne opravdu velice potěší, ale asi největší radost jsem měla před šesti lety, kdy bylo pod stromečkem štěňátko Pražského krysaříka.

Kdyby sis mohla přát jakýkoliv dárek na světě, co by to bylo?
Asi kouzelný prsten. Takový, jaký měla Arabela. (smích)

Kdy začínáte s přípravami na vánoční svátky?
S přípravami začínáme poměrně brzy. Prakticky už začátkem prosince, hned po Mikuláši.

Nakupuješ dárky cíleně a dlouho dopředu, nebo vše necháváš na poslední chvíli?
Většinou tak týden dopředu. Letos jsem to ale bohužel nechala opravdu na poslední chvíli, jelikož nebyl vůbec čas. Takže se přiznám, že jsem byla na nákupech ještě včera.

Je něco, co na Vánocích nemáš ráda?
Nemám rádá shon, který v okamžiku Vánoc nastává. Všichni neustále někam pospíchají a mezi lidmi vláde větší nervozita, než tomu bývá obvykle.

Jak strávíš letošní svátky?
Jako každý rok, doma se svojí rodinou. Poté opět vyrazíme s přáteli na hory.

Jak u vás vypadá Štědrý den?
Přes den držíme půst, abychom pak viděli zlaté prasátko. Odpoledne, tedy kromě příprav, dodržujeme alespoň jeden zvyk - např. rozkrajování jablka. Po večeři už se tešíme, zda k nám i letos přišel Ježíšek.

Máš už nějaký konkrétní plán na Silvestra?
Ano, mám. Jelikož jsem také asistentka kouzelníka a máme zakázku přesně na Nový rok v Mariánských Lázních, tak ho strávím pracovně. Silvestr tedy letos bude opravdu kouzelný.

Blíží se konec roku 2013. Jaký pro Tebe byl?
Abych pravdu řekla, tak rok 2013 mi přinesl do života asi nejvíce změn. Jak ty pozitivní, tak i ty méně příjemné. Nastaly pro mne dva nejvetší zlomy v mém životě. Méně příjemný se týkal vztahu a ten veselejší toho, že se mi konečně začaly plnit mé sny ohledně kariéry. Uvidíme, co přinese ten následující.

S jakým cílem do něj budeš vstupovat?
Řídím se mottem: Nesni svůj život, ale žij svůj sen! Chci mířit pořád výš, takže na sobě hodlám pořádně zapracovat po všech stránkách.