Na úvod přijmi gratulaci k ocenění nejkrásnější dívky internetu. Přihlásila ses do iMiss 2012 sama nebo to má na svědomí někdo jiný?

Děkuji za gratulaci. O soutěži mě informoval kamarád fotograf. Chvilinku trvalo, než mě přemluvil, ale podařilo se mu to a já jsem moc ráda, že jsem přihlášku poslala.

Věřila jsi na začátku, že se dostaneš až na samotný vrchol?

Do finále se kromě mě dostalo devět krásných slečen a každá z nich byla něčím zajímavá, takže už na začátku jsem si říkala, že získat titul bude velmi těžké. Ale nakonec se mi moje přání získat korunku splnilo.

Jak u Tebe probíhala příprava na samotné finále?

Musím se přiznat, že jsem se nijak zvlášť nepřipravovala. Snažila jsem se jen zbytečně nestresovat a myslet hlavně na to, že si finálový večer musím pořádně užít, protože je to jeden z velkých životních okamžiků.

Byla nějaká disciplína, které ses opravdu obávala?

Malinko jsem se bála choreografie přehlídek. Na přehlídkovém mole se sice cítím jako rybka ve vodě, ale každý určitě ví, že stres umí někdy své. Bála jsem se především toho, že zapomenu choreografii nebo upadnu.

Jaké byly Tvé pocity, když ses dozvěděla, že jsi dosáhla na metu nejvyšší?

Ve chvíli, kdy vyslovili moje číslo a jméno, jsem stála zkoprnělá úžasem, poté jsem tomu nemohla uvěřit a během chvilky se pak dostavilo neskutečné štěstí. Během několika vteřin se mi totiž splnil velký sen.

Kdo vše Tě v soutěži podporoval a posílal Ti potřebné hlasy?

Nejvíce mě podpořila má rodina, přátelé, ale i báječní kolegové z práce. Fandili mi, posílali hlasy a já jsem za to opravdu ráda a všem moc děkuji.

Myslíš si, že Ti toto ocenění pomůže do budoucna v modelingu?

Modelingu bych se chtěla věnovat dál, protože mě velmi baví. Doufám, že mě toto ocenění posune o kousíček dál a že se mi v této oblasti otevřou nové dveře a možnosti.

Zúčastnila ses již dříve jiné soutěže krásy, popř. jiných aktivit spojených s krásou a modelingem?

V roce 2009 jsem se zúčastnila karlovarské soutěže Belle Vision Model, kde jsem se umístila na druhém místě. Od té doby jsem měla možnost zúčastnit se několika focení i módních přehlídek.

Plánuješ do budoucna další soutěže?

Díky soutěži jsem získala nové zkušenosti, krásné zážitky a poznala jsem i výbornou partu lidí, ale jednu korunku jsem si vybojovala a ta mi zatím stačí.

Co bys poradila slečnám, které se chtějí do iMiss přihlásit příští rok?

Soutěž iMiss je výjimečná tím, že nemá žádná omezení. Do soutěže se tedy mohou přihlásit slečny bez omezení výšky, váhy a věku. Ze své vlastní zkušenosti vím, že za zkoušku člověk nic nedá a naopak může hodně získat.

Myslíš si, že krása je v životě důležitá?

Myslím, že krása není v životě to nejdůležitější, ale důležitá určitě je. Ať jde o krásu vnitřní nebo vnější, je to to, co budeme vždy obdivovat.