Gratuluji k ocenění nejkrásnější dívky internetu. Přihlásila ses do iMiss 2011 sama nebo to má na svědomí někdo jiný?
Děkuji za gratulaci. O soutěži iMiss jsem se dozvěděla od své kamarádky, která byla již přihlášená, tak jsem si řekla, proč to nezkusit a přihlásila jsem se také.

Jak u Tebe probíhala příprava na samotné finále?
Na finále jsem se nijak speciálně nepřipravovala. Pečuji o sebe celoročně, takže žádné speciální přípravy neprobíhaly.

Byla nějaká disciplína, které ses opravdu obávala?
Měla jsem trochu obavy z přehlídky extravagantních modelů od návrháře Libora Komosného, jelikož jsem dostala vážně vysoké podpatky, ale nakonec jsem to zvládla na jedničku. Naopak jsem se těšila na přehlídku modelů značky Denny Rose, protože to je moje krevní skupina.

Jaké byly Tvé pocity, když ses dozvěděla, že jsi dosáhla na metu nejvyšší?
Nejprve jsem tomu nemohla uvěřit. Když Marcelka Vovsová vyhlásila mé jméno, celá jsem ztuhla a asi tři vteřiny nebyla schopna pohybu. Až když mi byla nasazena nádherná korunka pro vítězku, tak se dostavily slzy štěstí a já byla v naprosté euforii.

Co bylo v celé soutěži nejtěžší?
Nepřišlo mi nic extra těžkého, možná jen natáčení video-medailonků bylo náročnější, ale to jen z toho důvodu, že byla vážně veliká zima a promenádovat se v plavkách v 15 stupních není nic příjemného. Ovšem stálo to za to, medailonky jsou úžasné a firma Webinteractive odvedla skvělou práci.

Myslíš, že Ti toto ocenění pomůže do budoucna v modelingu?
Doufám v to a určitě přivítám pracovní nabídky s otevřenou náručí.

Co bys poradila slečnám, které se chtějí do soutěže příhlásit příští rok?
Holky, určitě se toho nebojte a běžte to zkusit. Já díky iMiss poznala vážně plno skvělých lidí, plno zkušeností a určitě doporučuji tuhle soutěž každé slečně! Třeba právě Vy budete ta, které příští rok předám korunku.

Na co nejraději z celé soutěže vzpomínáš a byl zde někdo, kdo Tě opravdu zaujal?
Nejraději vzpomínám na soustředění, které se konalo v Krkonoších. Byl to úžasný týden plný zážitků, zábavy, který bych si klidně hned zopakovala. Všechny finalistky jsou opravdu fajn holky a moc se těším až se zase společně všechny setkáme.

Plánuješ do budoucna další soutěže?
Již nyní jsem finalistkou Miss Znojmo Open, tedy mé druhé soutěže krásy, tak uvidíme, kam dál mne cesty povedou.

Myslíš si, že krása je v životě důležitá?
Myslím, že krása je velice relativní pojem, každý ji vidí a vnímá odlišně. Určitě je velice důležitý první dojem a když se spojí krása s inteligencí, není snad nic lepšího.

Souhlasíš s tvrzením, že v České republice jsou nejkrásnější ženy?
Už mnohokrát jsem toto tvrzení slyšela a ano, myslím si, že v České republice jsou velice krásné ženy.

Děkuji za rozhovor.

Jana Zapletalová

  • Jana Zapletalová studuje druhým rokem VŠ Newton College v Brně, obor Management se zaměřením na psychologii. Mezi její záliby patří plavání, lyžování, modeling, volejbal, in-line, četba, tanec a nejraději tráví čas se svými přáteli a kocourkem Matýskem. "iMiss je moje první soutěž krásy a jsem velice ráda, že jsem sebrala odvahu a přišla na casting," uvedla spokojená vítězka.

iMiss 2010 Marcela Vovsová: Nedivím se, že si Janička získala srdce široké veřejnosti

  • "Janička už od začátku celé soutěže zářila jako hvězda. Je to krásná, inteligentní, charismatická slečna, která Vás zaujme na první pohled, proto se nedivím, že si získala srdce široké veřejnosti. Titul jí samozřejmě moc přeji a rovněž jí přeji hodně úspěchů do života," uvedla na adresu nové královny její předchůdkyně Marcela Vovsová.