První poločas byl dlouho vyrovnaný a až v jeho úplném závěru dokázala Dukla soupeři odskočit na rozdíl tří branek. O tři góly (24:21) vedli Pražané i v 57.minutě, ale konec utkání lépe vyšel norskému celku, který srovnal na konečných 24:24. Odveta se hraje v neděli od 16.30 rovněž v hale na Podvinném mlýně.

Dukla Praha – Haslum HK (Nor.) 24:24 (15:12)
Sestava a branky Dukly: Rangl, Petržala – Král 4, Horák 1, Landa, Weigner 1, Polášek 5, Mráz 1, Piskač 5, Kotrč 4/2, Rams, Škvařil, Lehocký 3, Lepieš
Sestava a branky Haslumu: Ruud, Tjemstand – Kristensen, Tobiassen 4, Ros 2, Braskerud 1, Gronerig, Begard, Robin 4, Trond, Manus, Hernansen, Norstebo, Westgaard 7/1, Guntner 6
Rozhodčí: Jurinovič, Mrvica (Chorv.). Sedmimetrové hody: 3/2 – 1/1. Vyloučení: 4 – 3. Divíci: 280.