PRAHA - Házenkáři Dukly šli po sobotní remíze 24:24 do odvety s jasným cílem a to využít domácího prostředí ki postupu do 2. kola. V úvodních minutách byl zápas vyrovaný, ale postupem času začínala mít Dukla navrch. V poločase vedla o tři branky a v 50. minutě dokonce 24:18. Norský tým sice finišoval podobně jako v sobotním duelu, tentokrát ale stihl jen zkorigovat výsledek na konečných 28:25 pro Duklu.

Dukla Praha – Haslum HK (Nor.) 28:25 (15:12)

Sestava a branky Dukly: Rangl, Petržala – král 5, Horák 2, Landa, Weigner 1, Polášek 2, Mráz 2, Piskač 4, Lepieš 2, Kotrč 2, Rams, Petržala, Škvařil 4, Lehocký 4/2 - nejlepší střelci Haslumu: Westgaard 5/1, Gunther 4, Gröneng 4.
Rozhodčí: Jurinovič, Mrvica (Chor.). Sedmimetrové hody: 4/2 – 1/1. Vyloučení: 3 – 7. Diváci: 250.