„Děkujeme, že jste svým pěveckým výkonem důstojně reprezentovaly Zlínský kraj, a že se díky vám mezi finalisty dostaly hned dvě zástupkyně tohoto regionu,“ řekl začínajícím zpěvačkám hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišák. Poté, co si z jeho rukou děvčata převzala pamětní list, dárkový koš a květiny a všichni tři finalisté obdrželi na památku i pro poučení knihu Putování časem Zlínským krajem, projeli se všichni pověstnou Baťovou pracovnou a nenechali si ujít ani výhled z terasy 21. budovy. Pro Gabrielu Gunčíkovou to premiéra nebyla, ale Alžběta Kolečkářová a její doprovod viděli Zlín z toho pohledu vůbec poprvé.

„Už jsem se sem několikrát chystala, ale zatím se mi do jednadvacítky podívat nepodařilo. Až dodnes,“ neskrývala své nadšení. Obě děvčata byla navíc podle svých slov přijetím u čelních představitelů svého rodného kraje velmi poctěna.

„Je mi ctí a moc si tohoto pozvání vážím. Přestože nevím, kam mě časem plánovaná pěvecká kariéra zažene, vždy budu mít ve Zlínském kraji své kořeny,“ odpověděla charismatická sedmnáctiletá Gabriela Gunčíková na poděkování hejtmana, že si obě začínající umělkyně udělaly na návštěvu krajského sídla čas.