Dominiko, prozraď čtenářům, jak vznikla tato netradiční sázka?
Na sobotní oslavě prvních narozenin portálu Krasna.cz jsme se s Martinem dohadovali, zda je lepší být klukem nebo holkou. Přeli jsme se o tom tak dlouho, až vznikla tato zajímavá sázka. (směje se)

Co je tedy jejím předmětem?
Jedná se o takový menší souboj holek s klukama. Martin zastupuje pánskou část, já pochopitelně druhou stranu. Holky musí za čtrnáct dní vymyslet 1000 důvodů, proč je lepší být holkou než klukem. Pokud se jim to podaří, bude Martin muset veřejně zatancovat na song Barbie Girl, k němuž jsem v loňském roce natočila videoklip. Jestliže slečny těchto tisíc důvodů nevymyslí a prohrají, budu já zpívat na veřejnosti Martinovu písničku. Vše poté bude zveřejněno na již zmíněném portálu Krasna.cz .

Tisíc důvodů je poměrně hodně. Nebojíš se, že z této sázky odejdeš v roli poraženého?
Nebojím! Pevně věřím, že holky budou šikovné a sázku nakonec ovládneme my. A kdybych náhodou prohrála, tak se nic neděje. Jsem pro každou srandu, takže si ráda zazpívám. Neměla bych s tím sebemenší problém.

Fanynky by určitě zajímalo, jak na Tebe Martin působil?
Martin je opravdu skvělý a musím říct, že je to kluk, jenž zůstal sám sebou a kterého showbusiness nijak nepoznamenal. Alespoň tedy ne v tom negativním smyslu. Proto se mi moc nelíbilo, když se někteří z mých fanoušků vyjadřovali k jeho osobě negativně. Účelem naší sázky rozhodně nebylo poštvat proti sobě naše fancluby, na nichž máme oba kolem 43 tisíc příznivců. S Martinem si ze sebe umíme udělat srandu, takže se jedná spíše o recesi.

Patříš mezi Martinovy fanynky?
Upřímně, já se na Superstar moc nedívala, takže Martina jsem znala jen matně. O to víc mě však překvapil, když jsem ho slyšela zpívat. Teď jsem pokročila o kousek dál a učím se jeho písničky, kdybych náhodou prohrála. Pokud se kamarádka = fanynka, tak mezi jeho fanynky patřím. (směje se)

Jak sobotní oslava narozenin probíhala? Byly na ní přítomny i nějaké Tvé fanynky?
Byla to oslava se vším všudy. Zpěvák Jan Bendig exkluzivně představil svůj nový singl s názvem Sweet 17. Nechyběli ani herci Václav Matějovský, Ladislav Ondřej nebo Helena Němcová. Fanynky na párty samozřejmě byly a moc ráda jsem je všechny poznala. S holkama jsme probraly vše, co se dalo a ke konci večírku jsme si i pořádně zatančily. S Martinem jsme se poté potkali ještě při pondělním natáčení Snídaně s Novou.