Dominiko, jako většině Tvých fanoušků, tak i Tobě začala škola. Jak se Ti zatím daří?
Začala jsem praxí, takže ve škole jsem teprve pár dní. Ale měla jsem štěstí na skvělou třídu, do školy chodím poměrně ráda.

Jak se Ti líbí počasí, které začíná být typicky podzimní?
Na podzimu se mi líbí hlavně barvy, chystám nějaké podzimní módní tipy a tentokrát bych chtěla fotit právě v přírodě.

Na konci září Ti na Facebooku přibyl fanoušek číslo 40 000, co na to říkáš?
Jsem moc ráda, že fanoušci stále přibývají a líbí se jim, co pro ně dělám. Když jsem si tuto stránku zakládala, těžko jsem si dovedla představit, že jednou tam bude 40 000 fanoušků. Doufám, že budou přibývat i nadále a já pro ně budu moci připravovat další a další věci, které je budou bavit.

Co nového pro své příznivce ještě připravuješ?
V poslední době je toho spousta. Na webu přibylo několik nových věcí - vylepšily se profily, kterých je už přes 12 tisíc, vznikly nové funkce, připravila se nová soutěž a teď ve čtvrtek vyšel konečně další díl mého fotorománu Holky v balíku.

Nový díl fotorománu byl hodně očekávaný, jaké jsou zatím reakce fanoušků?
Úplně skvělé! Na to, jak dlouho museli čekat, tak jsou reakce hodně pozitivní. Ve čtvrtek, kdy nový díl vyšel, navštívilo můj web přes čtyři tisíce lidí, což je jedna z nejvyšších návštěv za celou dobu, co  funguje. Fanynky už se taky samozřejmě ptají na další díl, který by se mohl objevit začátkem listopadu.

Zmiňovala jsi také novou soutěž, prozradíš nějaké detaily?
Vzhledem k tomu, že mi každý den píše několik fanoušků, kteří se chtějí se mnou setkat, rozhodla jsem se jednomu z nich udělat radost. Připravila jsem den plný nákupů, líčení, focení, kdy výherci nebo výherkyni udělám takovou malou proměnu, nafotíme spolu fotky a strávíme spolu super den.

Objevily se ale negativní reakce od Tvých příznivců, že musí posílat SMS, aby mohli vyhrát.
Chtěla jsem, aby mohl soutěžit opravdu každý a bylo to úplně jednoduché. Některým se nelíbí posílání SMSek, ostatním ano. SMSky nejsou drahé, stojí devět korun.

Fanouškům se nelíbí, že na nich chceš údajně vydělávat.
O žádné vydělávání nejde, vždyť něco stojí provoz mého webu, na který všichni chodí, něco stojí to slibované líčení, focení, navíc si opravdu myslím, že devět korun není moc.

Jak soutěž zatím probíhá?
Vyhraje ten, kdo do 22. října pošle nejvíce soutěžních SMSek. Zatím vede stále jeden uživatel, dotahují se na něj ostatní, navíc přibývají noví soutěžící, kteří se přibližují prvnímu místu, takže si myslím, že to bude ještě napínavé. Je navíc spousta času, aby se zapojili další fanoušci a fanynky.