V rubrice „Dívka týdne“ se objeví nejen známější tváře z modelingu či různých soutěží Miss, ale také úplně obyčejná děvčata, která dokáží zaujmout nejen svým vzhledem.

Co vše na Vás v nové rubrice čeká?

V první řadě jsou to fotografie dívek, které se budou střídat v naší tradiční fotogalerii. V úvodu Vám poté jednotlivou dívku představíme trošku podrobněji. V samotném článku také najdete krátký rozhovor, dotazník či přehlídku oblíbených věcí danné dívky.

Rozhovor:

Na všechny dívky čekají stejné otázky, jenž se týkají především pánů. Krásky Vám zde zodpoví, jak by podle nich měl vypadat ideální muž, co je na druhé polovičce zaujme nejvíc, s kým by rády povečeřely či kde by chtěly strávit ideální rande.

Dotazník:

V kratičkém dotazníku se poté dozvíte, jakému spodnímu prádlu dávají tyto ženy přednost. Následně Vám také zodpoví, zda je můžete vidět častěji v teniskách nebo elegantních podpatcích, resp. zda Vám ukážou své krásné nohy v šortkách či minisukni.

Oblíbené:

Na závěr každého článku přijde přehled oblíbených věcí danné dívky. Zde se dozvíte např. jakým mottem se tyto ženy řídí nebo na jaké uvařené jídlo by jste je zaručeně dostali, popř. co dobrého k pití by neodmítla.

Hodnocení:

Součástí každého profilu bude také hodnocení dívky, ve kterém můžete jedním klikem vyjádřit svou spokojenost či nespokojenost s naším výběrem. Nestačí-li někomu pouze strohé hodnocení, může se o svůj názor podělit také v komentářích pod článkem.

Věříme, že se Vám naše nová rubrika bude zamlouvat a že už v průběhu každého týdne budete netrpělivě vyhlížet víkend, aby jste se na stránkách Regionů ČR mohli pokochat pohledem na další krásnou slečnu či paní. Zároveň rádi uvítáme Vaše náměty na případné vylepšení nejen této rubriky, ale také obsahu celého portálu Regiony ČR. Můžete nám rovněž zasílat Vaše návrhy, kterou dívku by jste rádi v této rubrice viděli.