Racing Party začíná neformální „tiskovou konferencí“ se špičkovými českými závodníky dané sezony, tedy minimálně s těmi, kteří nebudou v sobotu muset za testovacími povinnostmi do zahraničí.

Je tudíž možnost se na jednom místě střetnout s těmi, kterým fanoušci fandí o víkendech u tratí či u televizních obrazovek. Letos se bude slavit především vítězství Pavla Kejmara v Kolumbii! Jednoho z mála českých závodníků, jenž letos vyhrál závod mistrovství světa. Dokonce je prvním Čechem, který vyhrál závod MS v supermoto, a přijde se o radost podělit osobně.

Přítomen bude letošní okruhový král Jan Semlbauer a pár dní po podstoupení operace dorazí rovněž mezinárodní reprezentant českého stuntridingu Adam Peschel. O zajímavé historky v klubu Hany Bany nouze nebude.

Racing Party 2014 (Nr.9) - official aftermovie


Během večera čeká přítomné i skvělá kulturní složka – elektroswingem otevře garážovou stage DJ Rudegust, po němž se ujme gramofonů moderátor klání na Eurosportu Béla En, tentokrát coby DJ. V klubové stagi na klidnější rytmus R’n’B naváže zabiják James Cole následovaný vyzrálou partou PSH (Vladimir 518, Orion, MikeT). Večer pak uzavře divoký DJ N’Zym.

Mnozí jistě zaregistrovali projekt Amperiamoto.cz, jenž chce vyrobit motocykl pro vozíčkáře. Vstřícný přístup klubu Hany Bany vedl k tomuto následujícímu rozhodnutí – 10% z výtoče bude věnováno tomuto projektu. Každý tedy svým drinkem přispěje na dobrou věc.

Racing Party Nr.10

  • Den: sobota
  • Datum: 14. listopadu 2015
  • Čas: 20:00 hodin
  • Místo: klub Hany Bany