Nutrend Racing zastupovaly v Rakousku tradičně dva závodní vozy. Václav Janík odstartoval ve formulové skupině E2/SS s vozem Lola B02/50 a Jiří Svoboda zastupoval s vozem Radical SR3 skupinu E2/SC. Díky bodovému náskoku v absolutní klasifikaci domácího mistrovství, stačilo Janíkovi k dosažení titulu vicemistra pro rok 2012 umístění těsně za Otakarem Krámským.

Oba sobotní tréninky proběhly na mokré trati bez sebemenších problémů a tým se plně soustředil na optimálním nastavení závodních vozů. Václav Janík si v sobotu vyjel čtvrté místo ve skupině a Jiří Svoboda obsadil vynikající druhou pozici.
 
V nedělním závodě zvolil Václav Janík jízdu především na jistotu a ve skupině formulových vozů zajel čtvrtý nejrychlejší čas. Třetí příčku získal Waldy Hermann, jako druhý dojel Otakar Krámský a první pozici získal švýcarský jezdec Eric Berguerand. Jiří Svoboda, stejně jako v sobotu, obsadil ve skupině E2/SC výbornou druhou příčku.

Čtvrtým místem v Rakousku si Janík svou celkovou druhou pozici v absolutní klasifikaci s přehledem pojistil a získal tak titul Vicemistra ČR pro rok 2012. Oproti loňské třetí příčce si tak  Nutrend racing v celkovém žebříčku domácího šampionátu o jeden stupínek polepšil. Titul Mistra republiky pro rok 2012 získal Dušan Nevěřil a na bronzový stupeň vystoupil Otakar Krámský.
 
Domácí šampionát je u konce, ale o pořadí v mezinárodním šampionátu FIA Challenge stále není rozhodnuto. Nutrend Racing se proto v termínu 5. a 7. října 2012 zúčastní německého podniku Mickhausen, kde se bude snažit udržet průběžnou první příčku.