1. FC Nejzbach Vysoké Mýto – AC Sparta Praha 7:6 (0:3)

Reportáž a fotogalerie z utkání

• Branky a nahrávky: 26. Vágner (Vladyka), 27. Sklenář (Vladyka), 32. Šabata (Jiráský), 34. Sklenář (Netolický), 38. Sklenář (Šabata), 38. L. Gerčák (Vladyka), 39. Šabata – 13. Havrda (Srkal), 16. Rott (Stejskal), 17. Havrda (Aladžič), 21. Stejskal (Semerád), 24. Semerád (Stejskal), 29. Havrda (Srkal). Rozhodčí: Hofmann – Henych. ŽK: Aladžič (ACS). Diváci: 500. Vysoké Mýto: L. Gerčák (Molnár) – Münzberger, Šabata, J. Gerčák, Michalec, Jiráský, Netolický, Bouška, Forgáč, Sklenář, Vladyka, Vágner. Trenér Martin Brychta. Sparta Praha: Mareš (Vozár) – Dlouhý, Formánek, Stejskal, Rott, Semerád, Havrda, Srkal, Zapletal, Aladžič, Beran. Trenér Aleš Štorc.

FC Tango Brno – UFA Salamandr XXL Hradec Králové 10:3 (5:2)

Brněnské Tango vyhrálo počtvrté v řadě. Na domácí palubovce porazilo Hradec Králové 10:3. Hattrickem se v brněnském dresu znovu blýskl Michal Seidler, který dal zároveň desátou branku v zápase. Za hosty snižoval na 1:2 Jelínek a vzápětí srovnal Holec. Do přestávky ovšem Tango navýšilo své vedení až na 5:2. Po přestávce už pouze korigoval výsledek hradecký Chromek. Brankami se prezentovali i dvě domácí posily Rogerinho a Javi.

• Branky a nahrávky: 2. Rogerinho (Belej), 4. Buršík (Seidler), 16. Seidler (Belej), 20. Brůna (Belej), 20. Seidler (Belej), 26. Belej (Seidler), 27. Brůna (Kovács), 29. Záruba, 38. Javi, 40. Seidler (Belej) - 12. Jelínek, 14. Holec (Vydarený), 33. Chromek (Jelínek). Rozhodčí: Markovský – Honěk. ŽK: Javi – Fidra. Tango Brno: Kubíček (Bočánek) - Brůna, Belej, Seidler, Záruba, Chadzidis, Buršík, Javi, Rogerinho, Svoboda, Kovács, Berky. Trenér Marian Berky. Hradec Králové: Menšl (Bartek) - Hrůša, Šmíd, Holec, Chromek, Jelínek, Fidra, Stejskal, Vydarený. Trenér Petr Hoffmann.

FC Balticflora Teplice – SK Slavia Praha 6:1 (3:0)

Teplice se v pátek udržely na dostřel prvnímu místu, na které se mohou vrátit po úterní dohrávce. Poločasové vedení o tři góly vystříleli Balticfloře Novotný, Lima a Sláma. Ve 25. minutě sice snížil Filinger na 1:3, jenže to bylo od Pražanů vše. Pinto, Ferreira a Barbosa svými trefami stanovili konečný výsledek na 6:1. Sešívaní prohráli tak potřetí už v řadě a s dvanácti body jsou aktuálně osmí.

• Branky a nahrávky: 8. Novotný (Pinto), 8. Lima (Barbosa), 11. Sláma (Ribeiro), 29. Pinto (Novotný), 33. Ferreira (Ribeiro), 38. Barbosa – 25. Filinger (pk). Rozhodčí: Kresta – Smreček. ŽK: Sop, Míča, Filinger (SKS). Diváci: 150. Teplice: Severino Tiago (Kalina) – Barbosa, Pinto, Kiliján, Ferreira, Lima, Novotný, Ribeiro, Sláma, Salák, Holý, Mamjev, Mažári. Trenér Bruno Barbosa. Slavia Praha: Kučera (Tichý) – Čonka, Eisenreich, Filinger, Oliva, Sop, Novotný, Krátký, Míča, Blasco, Matějka. Trenér Jiří Baborák.

FK ERA-PACK Chrudim – Helas Brno 3:1 (0:0)

Helas na půdě Chrudimi překvapil. Po bezbrankovém prvním dějství se Brněnští ujali ve 25. minutě vedení 1:0 zásluhou Lacka. O minutu později ale vyrovnal Slováček, na jehož trefu navázal čtyři minuty před koncem Rešetár. Poslední slovo si vzal ve 40. minutě chrudimský Douglas. ERA-PACK se tak díky výhře udržel na čele soutěže. Helas je po druhé porážce v řadě sedmý.

• Branky a nahrávky: 26. Slováček (Koudelka), 36. Rešetár (R. Mareš), 40. Douglas (Max) – 25. Lacko (Ovčačík). Rozhodčí: Melničuk – Chládek. ŽK: Rešetár, Koudelka, Douglas, Meller – Lacko, Sýkora, Lidmila. Chrudim: Olinha (Meller, Žďánský) – R. Mareš, Popelka, Max, Kopecký, Dentinho, Douglas, Rešetár, Koudelka, Chmelík, Slováček. Trenér Daniel. Helas: Šimon (Tuháček) – D. Cupák, Havlík, Lerch, Ovčačík, Presl, Lidmila, Havel, Lacko, Sýkora. Trenér Jan Loup.

FC Benago Praha – SK Indoss Plzeň 11:1 (4:1)

Pražské Benago si s chutí zastřílelo proti poslední Plzni. Ze tří branek se v domácím dresu radovali Tomáš Štverák a Marcel Rodek. Jedinou trefu Západočechů měl na svědomí ve 14. minutě Koc, který tak snižoval na 1:2. Benago je po vítězství 11:1 na čtvrtém místě a ztrácí sedm bodů na třetí Tango Brno.

• Branky a nahrávky: 2. Štverák (Lištván), 5. Brahimi (Douglas), 15. Štverák (Rodek), 19. Rodek (Lištván), 24. Douglas (A. Simitči), 27. Štverák (Vahala), 29. Kočí (Rodek), 34. vlastní, 35. Rodek (Lištván), 36. Rodek (Hoxha), 40. Lištván (Rodek) – 14. Koc (Lukáš). Rozhodčí: Rybka – Trlida. ŽK: Lukáš (PLZ). Diváci: 70. Benago Praha: Vahala (Kudrna) – Štverák, A. Simitči, Brahimi, Hoxha, Douglas, Rodek, Lištván, Kočí. Trenér Beni Simitči. Plzeň: Vykoupil – Kadlec, Filinger, Koc, Vitouš, Böhm, Lukáš, Kubík. Trenér Tomáš Kadlec.