Druhým hostem tohoto dílu bude studentka Fakulty tělesné výchovy a sportu UK a čerstvě zvolená Česká MISS roku 2016 Andrea Bezděková, která přináší ukázat svou korunku královny krásy a svému hostiteli rovněž královský dezert neboli štrúdl.

„Já na dezerty můžu už jen koukat nebo je péct. A tak jsem vám jeden upekla,“ předává Andrea vlastnoručně dělaný jablečný závin svému hostiteli, který se s chutí ihned pustí do jeho ochutnávky. Tou nepohrdne ani vedle sedící Michael Kocáb a oba pánové si jej upřímně pochvalují.

Andrea Bezděková v Show Jana Krause

Michael navíc mezi sousty připomene, že jeho produkční společnost kdysi se soutěžemi královen krásy začínala, a že tím pádem zná řadu bývalých missek, jimž život přinesl různé osudy. Jednou z nich je i současná paní Bakalová…

A kam by se chtěla vyvinout Andrea? „Mám nyní rok na to, abych o tom mohla přemýšlet,“ říká Česká MISS 2016, jež v minulosti mimo jiné dělala mažoretku! Jak jí to šlo, vyzkouší ještě dnes večer Jan Kraus, který si pro ni i pro Michaela Kocába připravil pompony.