Jak jste oslavili návrat do nejvyšší soutěže?
Oslavili jsme to hezky. Ještě nás čeká rozlučkový zápas sedmnáctého dubna proti výběru naší druholigové skupiny. Avšak začali už jsme pracovat na nové sezóně.

Druhou ligu jste vyhráli o pět bodů před Jeseníkem. Co bylo klíčové?
Myslím si, že jsme hráli po celou dobu stejně. Jediný, kdo nám šlapal na paty, byl právě Jeseník, ale bitvu s nimi jsme doma zvládli. Ostatní jsme přehrávali celkem přesvědčivě. Důležité pak bylo, že jsme druhou část sezóny odehráli v totožné sestavě.

Kdo patřil mezi největší opory v letošní sezóně?
Dá se říct, že jsme postoupili díky týmové práci. Musel bych proto vyjmenovat šest hráčů z osmi. Podle statistik bych vyzdvihl nejlepšího střelce Outratu, ale osobností v týmu je více.

Před touto sezónou bylo náročné II. ligu Východ naplnit, co jste pak říkal na její úroveň?
Myslím si, že se jednalo o lehčí postup do první ligy než před dvěma roky.

Pro Agromeli mohlo být výhodou, že jste většinu venkovních zápasů hráli v domácí brněnské hale Bohunice, jelikož tam hrálo více brněnských celků II. ligy.
To ano, určitě. Celá soutěž nebyla tak drahá, takže to bylo celkem příjemné.

Někde jsem slyšel, že chystáte velké věci do první ligy. O co tedy půjde?
Zatím nic prozradit nemůžu, stále dořešujeme nějaké podpisy. Ale přivedeme čtyři ligové hráče a na devadesát procent budeme měnit název klubu a taktéž strategii, jak budeme futsal dělat dál.

Máme tedy očekávat nového sponzora?
Ano, ale těch sponzorů bude více. Jeden bude generální, plus další.

Co se týká zmíněných čtyř ligových hráčů, jde o hráče z české ligy?
Ano, bavíme se o naší nejvyšší soutěži! Ale nemohu prozradit, o jaké hráče se jedná. Až bude vše dotažené, tak uspořádáme tiskovou konferenci a všechny představíme. O tyhle hráče je velký zájem a nechci třeba vyvolávat diskuse o cenách. Jsme předběžně domluveni a nechceme se s nikým přetahovat. Rádi bychom vše zveřejnili do konce dubna.

Předpokládám, že se budete chtít vyhnout bojům o záchranu. Nepomýšlíte i na play off?
Uvidíme, jak si sezóna sedne. Prvořadým cílem bude záchrana, na vyřazovací boje zatím nemyslíme. Ale kdyby se povedlo, byl by to bonus.