„Nápad spojit obě ligy pro utkání hvězd byl velmi dobrý. Zápas měl náboj a diváci se skvěle bavili, celá organizace byla zvládnutá na jedničku. Basketbaloví funkcionáři nám dokázali, že mezi sebou nemusejí úspěšně spolupracovat pouze regiony, ale i jednotlivé sportovní svazy,“ řekl Martin Netolický, který vzal porážku českého výběru sportovně.

„Příští rok jim to naši na domácí palubovce určitě oplatí. Potěšující pro mě je, že se v českém výběru objevilo hned šest hráčů, kteří jsou basketbalově spjatí s naším regionem, stejně jako mladý trenér Lubomír Růžička (pozn. redakce: trenér Svitav, který začínal s trénováním v Pardubicích),“ dodal dobře naladěný hejtman.

V dresu výběru Mattoni NBL se v krásných prostorách vratislavské Hale století s kapacitou sedm tisíc míst objevili odchovanci pardubického mládežnického basketbalu Jiří Welsch a Luboš Stria. Ze současného kádru BK JIP Pardubice se představili Muirhead a Žabas. Svitavský tým úspěšně reprezentovali Mróz s Deloachem. Poslední jmenovaný se v zápase blýskl 27 body a vyhrál i tradiční soutěž ve smečování.