Affilate program má sloužit hlavně coby účinný marketingový nástroj a motivovat provozovatele webů ke spolupráci. Výše partnerské provize za zprostředkování služeb činí 3 % z ceny objednávky za první fakturační období. Záleží tedy hodně na způsobu úhrady služeb koncovým zákazníkem. Pokud zvolí úhradu služeb s frekvencí 12 měsíců, partner získá provizi z celkové částky za celý rok nikoliv pouze za první měsíc.

Jak se stát partnerem?

Pro získání partnerství je potřeba se zaregistrovat. Provozovatelé webových stránek tak mohou učinit na stránkách affiliate programu. Po krátkém schvalovacím procesu a umístění reklamy na jejich stránky již nic nebrání průběžnému zprostředkovávání služeb datového centra.  

Výplaty jsou na partnerský účet připsány do měsíce, tedy do 30 dnů od uhrazení služeb zákazníkem. Minimální částka činí 500 Kč a platnost zákaznického cookie je 30 dní. Provize se přičítá za každou objednávku v hodnotě minimálně nejlevnější služby serverhousingu, která aktuálně stojí 555 Kč bez DPH. Veškeré výplaty probíhají prostřednictvím systému PayPal, což značně zjednodušuje a urychluje celý proces.

Coolhousing dbá na zabezpečení zákaznických i partnerských dat. Celý Affiliate program je proto provozován prostřednictvím prověřeného softwaru Post Affiliate Pro a těší se stejným bezpečnostním opatřením jako každý běžný zákazník datového centra.

Více informací naleznete na http://www.coolhousing.net/.