V kategorii WRC Open kraloval český jezdec Martin Prokop s Fordem Fiesta WRC, který ve finále porazil mistra světa v rallye Ira Craiga Breena, jenž předvedl perfektní jízdu za volantem Škody Fabie WRC. Třetí místo obsadil pilot speciálu Škoda Octavia WRC Silvestr Mikuláštík.

Kategorie WRC Open nicméně ani letos nebyla ta nejrychlejší, protože absolutním vítězem letošního ročníku Setkání mistrů byl Marc Bassen, jezdec Škody Fabie MK I v kategorii Rallycross Supercars. Mistr světa FIA GT byl s časem 2´52,690 sekundy o téměř dvě vteřiny rychlejší než vítěz WRC Open Martin Prokop. V kategorii Rallycross Supercars obsadil druhé místo Rene Münnich se Škodou Fabia a třetí skončil Anton Marklund s VW Polo.

V třídě produkčních vozů byly dvě kategorie. První 4WD Open jely vozy značky Mitsubishi, což byla parketa pro Martina Semeráda, který za mohutného povzbuzování fanoušků tuto kubaturu vyhrál. Druhé místo patřilo Janu Sýkorovi a na třetím místě se umístil Martin Hudec. Druhá kategorie dvoukolek 2WD Open se stala kořistí Romana Častorala s vozem Opel Astra OPC, druhý byl Miloš Vagner s Citroënem C2 S1600 a třetí místo si vybojoval Václav Dunovský za volantem Citroënu DS3 R3T.

Rallycrossové dvoukolky Super 1600 z velké části ovládla značka Škoda. Vítězství slavil Stanislav Šusta, na druhém místě skončil Zdeněk Čermák a třetí byl Mandie August. O tom, kdo vyhraje autocrossovou junior buggy, rozhodl až duel mezi Jakubem Kubíčkem a Tomášem Gomzjakovem, kde byl ve finále úspěšnější Kubíček. V kategorii silných Superbuggy zvítězil Tomáš Pospíšilík, druhý byl Roman Keřka a třetí Jaroslav Hošek.

Kategorie historických vozů rallye byla pro diváky velmi atraktivní nejen při pohledu na krásná auta, ale samozřejmě i po soutěžní stránce, protože zajímavé souboje předváděli piloti bojující o vítězství - Václav Pech junior s BMW M3 a Jiří Navrátil s Fordem Sierra RS Cosworth. První místo získal Václav Pech junior, druhé místo patří Jiřímu Navrátilovi a třetí skončil Jiří Žáček s Audi Sport Quattro skupiny B.

Organizátoři letošního Setkání mistrů v Sosnové dokázali připravit skvělý podnik, který se všem přítomným divákům musel líbit. Právě díky nim a samotným jezdcům, byla nashromážděna finanční sbírka, kterou předali rodině Bohuslava Ceplechy, jemuž tato víkendová akce byla in memoriam věnována.