Dokonalý noční záznam ve Full HD rozlišení
Díky špičkové technologii Mio Crystal Vision je s využitím skleněných čoček s dlouhou životností a vysokou propustností světla, zajištěna mimořádná kvalita obrazu, a to i za zhoršených světelných podmínek.
Vysoká kvalita zaznamenaného videa je zásadní pro dokázání toho, co se v případě nehody opravdu stalo. MiVue C512 zajišťuje, že pořízené záběry nelze zpochybnit.

Sledování pohybu pomocí G-Senzoru
V případě nehody nebo náhlé změny pohybu zaznamená okamžitě integrovaný 3-osý G-Senzor pohyb vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.

Široký úhel záběru
Se širokoúhlým záběrem objektivem o úhlu 130° si můžete být jisti, že každá důležitá část vaší cesty bude zaznamenána.

Superkapacitor (Super Cap)
Superkapacitor lze nabíjet více než miliónkrát a nabízí tak dlouhý a spolehlivý životní cyklus. Poskytuje dostatek energie pro bezpečné vypnutí kamery při výpadku napájení a také odolává extrémnímu teplu a chladu.

Automatické zapnutí
Kamera MiVue C512 byla navržena tak, aby bylo její použití jednoduché. Stačí vložit SD kartu, připojit ji ke zdroji napájení ve vozidle a kamera začne nahrávat, jakmile nastartujete motor.

Autokamera Mio MiVue C512

Fotografický režim
Použijte palubní kameru tak, jak právě potřebujete: můžete ji přepnout do režimu fotoaparátu a shromáždit důkazy o autonehodě.

Stylově malá
Není žádný důvod, proč by palubní kamera nemohla být stylová. MiVue C512 je kompaktní, elegantní a odolná: montuje se na čelní sklo, aby vás nijak nerozptylovala, a když ji nepoužíváte, můžete ji uložit do odkládací přihrádky.

Tmavý režim pro menší rozptýlení
MiVue C512 podporuje funkci tmavý režim, která umožňuje nastavení míry podsvětlení displeje v několika stupních.  Přílišný jas displeje vás tak nebude při jízdě nocí rozptylovat.

Desktop aplikace MiVue Manager
Umožňuje jednoduše třídit, přehrávat, sdílet a analyzovat pořízené záběry z kamery Mio.