Novinkou v navádění je nová praktická GPS navigace Mio Spirit 7700, která mj. má aktivní magnetický držák a hlavně - doživotně aktualizace map zdarma. Je v černém provedení a nabízí také 5"dotykový displej s rozlišením 800 x 480 px. Disponuje inovativními funkcemi jako LearnMe Pro nebo IQ Routes. Požadované místo nebo ulici najdete díky integrovanému hlasovému navádění s technologií Text of Speech. Využít můžete 3D náhledy na odbočení či asistenta parkování.

Hlavní funkce:

  • Plánovač tras - plánujte a optimalizujte trasy, včetně průjezdních míst, na Vaší navigaci i PC
  • Aktivní magnetický držák navržený pro uživatelsky přívětivé použití s možností nabíjení
  • 3D zobrazení křižovatek a navádění jízdními pruhy - již nikdy neminete správný výjezd
  • Najdi mé auto - pomůže najít Vaše auto, pokud si nepamatujete, kde jste zaparkovali
  • TTS - soustřeďte se na řízení, poslouchejte názvy ulic a přesné pokyny, kde zatočit
  • Doživotní aktualizace map - získejte nejnovější mapy až 4 x ročně
  • IQ Routes využívá reálných zkušeností a znalostí milionů řidičů
  • Parkovací asistent - rychle a snadno najde vhodné parkoviště
  • Near Me - rychlá volba oblíbených cílů v blízkosti
  • 5"extra velký širokoúhlý displej

IQ Routes - reálné informace zajistí optimalizované trasy

IQ Routes sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů a optimalizuje na základě těchto informací vaši trasu, takže se vyhnete zavřeným silnicím a dopravním zácpám.

Youtube.com: Jak funguje 7700 a magnetický držák (Mahulena Bočanová)

Mluvené názvy ulic - abyste nikdy neztratili cestu

S mluvenými názvy ulic vám navigace Spirit 7700 LM vždy pomůže, ať jste kdekoli. Zařízení je dodáváno s integrovaným hlasovým naváděním a technologií Text to Speech (TTS).

Vy jezdíte, vaše zařízení se učí - LearnMe Pro

Čím více jezdíte, tím více se navigace učí pomocí funkce LearnMe Pro. Nástroj se učí a monitoruje váš styl jízdy, takže vám poskytne přizpůsobené trasy podle vašich preferencí.

Parkovací asistent usnadňuje parkování

Navigace byla navržena tak, aby vám maximálně usnadnila nalezení parkovacích míst. Zařízení je vybaveno funkcí Parkovací asistent, takže když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle, budete přesně vědět, kde máte zaparkovat a jak se tam dostanete.

3D náhledy a průvodce jízdními pruhy

Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu. Trojrozměrné zobrazení vám umožní pochopit situaci před vámi, takže budete mít dostatek času, abyste se včas zařadili do správného jízdního pruhu. Protože jízda má být zábavná, nikoli stresující.

Aktivní magnetický držák

Spirit 7700 LM s praktickým magnetickým držákem umožňuje snadné odpojení od magnetického držáku čelního skla. Stejně tak může být navigace přes připojený držák napájena.