Kožní problémy, tělesné bolesti a řada dalších zdravotních neduhů, které mnohé z nás sužují, lze řešit za pomoci produktů z konopí. S nabídkou pomoci a sortimentem konopných produktů mohou nově počítat také na Slovensku. Žilina se stala vůbec prvním městem, které mělo tu čest otevřít první Konopnou lékárnu na Slovensku pod názvem Konopná Apotieka. Následovaly pobočky v Považské Bystrici, kde mohou zákazníci navštívit lékárnu v obchodním domě Kocka, a v Trnavě v pasáží hotelu a restaurace MAX PLAZA.

Konopné lékárny mají ve svém sortimentu zdravotnické prostředky, kosmetiku či doplňky stravy vyrobené z legálně dostupného konopí.

Konopný boom tak ve světě pokračuje a následuje ho i Slovensko. Lidé mohou vyzkoušet zejména konopné masti, konopné koupele. „Snažíme se lidem nabídnout léty osvědčené produkty z konopí připravené pomocí moderních technologií. Máme tak v sortimentu základní kosmetiku pro pomoc proti kožním obtížím i přípravky pomáhající s řadou onemocnění. Jsme rádi, že nyní můžeme pomoci i na Slovensku,“ vysvětluje Jiří Stabla, zakladatel sítě Konopných lékáren a majitel společnosti Carun Pharmacy, http://www.konopnyshop.cz/.

Konopí pomáhá s onemocněním kůže i nervové soustavy

Jak to v Konopné lékárně chodí a co zde lidé najdou? Například univerzální konopnou mast, pomáhající při kožních potížích – lupénce, s ekzémem i přílišným vysušováním – patří mezi nejoblíbenější produkty vůbec. Oblibě se těší i nová konopná koupel či semínko.

Tým pracovníků provozovny má za úkol výrobky nejen nabízet, ale také šířit osvětu o konopí a jeho účincích. To je hlavní poslání. „Naším cílem je vrátit prostředky z konopí zpět do běžného života lidí. Konopí pomáhá vyřešit řadu zdravotních problémů díky účinným cannabinoidům. Tyto látky se v přírodě vyskytují pouze v rostlinách konopí,“ vysvětluje Jiří Stabla, zakladatel konceptu Konopných lékáren.

Výrobky jsou BIO i veganské

V nabídce lékárny najdeme i jemné pleťové krémy, olejíčky, mycí gely pro běžnou i intimní hygienu, a dokonce i potraviny obsahující extrakt z konopí. Konopný extrakt má silné protizánětlivé, antibakteriální a hypoalergenní účinky a pomáhá uvolňovat bolesti svalů i kloubů. Účinnou složkou produktů je pak zejména látka cannabidiol (CBD), která se při pravidelném používání ukázala jako velmi účinná nejen v boji s kožními obtížemi.

Produkty jsou určené i osobám s citlivou pokožkou, dětem či seniorům. Potravinové doplňky jsou díky své vysoké výživové hodnotě oblíbené i u aktivních sportovců.

Adresy:

KONOPNÁ APOTIEKA Trnava

Pasáž hotelu a restaurace Max Plaza

Štefánikova 21/111

917 01 Trnava

 

KONOPNÁ APOTIEKA Považská Bystrica

Obchodní dům Kocka

Slovenských partizánov 14

017 01 Považská Bystrica

 

KONOPNÁ APOTIEKA ŽILINA

Horný Val 31

010 01 Žilina

www.carun.sk

www.konopnyshop.cz