Na 90’s Eurodance Party, jak pořadatelé taneční večer Pump It Up Vol. 1 také označují, si můžete zakoupit lístky již nyní, a to exkluzivně v sítích společnosti Ticketportal.

2 Unlimited

2 Unlimited vznikli jako projekt belgických producentů Jean-Paula DeCostera  a Phila Wilda. Skupinu tvoří nizozemské pěvecké duo, rapper Ray Slijngaard a zpěvačka Anita Doth. První fáze existence kapely do roku 1996 přinesla řadu hitů v čele s No Limit - písní, která dominovala nejen na tanečních pódiích, ale zazněla jako hymna i na řadě sportovních stadionů.

20 milionů prodaných vlastních nosičů a 60 milionů prodaných alb dělá z 2 Unlimited jednu z nejúspěšnějších evropských tanečních kapel 90. let. Zájem mladých DJs o jejich hudbu a jejich vydařené remixy znovuobjevil potenciál kapely a vyvolal před nedávnem úspěšný comeback, jehož atmosféru mohou poznat i čeští fandové a tanečníci.

Twenty 4 seven

V roce 1989 napadlo producenta a DJe Ruud van Reijen zkombinovat dva prvky, jež byly považované za nesourodé. Andělské refrény, zpívané křehkým dívčím hlasem a mužský rap. Takto vznikli Twenty 4 Seven, tehdy v obsazení Nance Coolen zpěv, Captain Hollywood rap, kterého později vystřídal Stay-C.

Průlomem v kariéře se stal rok 1993, kdy vylétl na první příčky hitparád po celém světě track Slave to The Music. Následovaly hity Is It Love či Take Me Away nebo Leave Them Alone. Po dalších změnách v sestavě, vyšel v roce 1996 singl We Are the World, který zabodoval také u nás. V současnosti tvoří sestavu Twenty 4 Seven Stay-C a zpěvačka Li-Ann.

Vengaboys

Holandská skupina Vengaboys je vyhlášená originálními barevnými kostýmy, které doplňují a umocňují zážitek z jejich vystoupení. Fanoušci se tak mohou těšit nejen na velkou nálož taneční hudby, ale taktéž na show plnou divokých převleků.

Mezi jejich největší hity patří We Like to Party, Boom, Boom, Boom, Boom!! a We're Going to Ibiza. Sestavu tvoří: Kim Sasabone, Denise Post-Van Rijswijk, Robin Pors a Donny Latupeirissa.

Pump It Up Vol. 1:

  • 13.04.2017, 20:30 - Praha (Forum Karlín)
  • 14.04.2017, 20:00 - Frýdek-Místek (Hala Polárka)
  • 15.04.2017, 20:30 - Brno (Bobycentrum)

Další informace: