Před několika lety se velký milovník taneční hudby DJ Nuff přestěhoval na španělský ostrov Ibiza, která proslula velkolepými akcemi, skvělými kluby a hvězdnými DJs. Přesto se rád vrací do svého rodného Havířova a jeho klubů. „Život na Ibize mě jednoduše baví, ale jsem rád, když mohu dovézt tu pravou taneční atmosféru i svým věrným fanouškům v Čechách a na Moravě,“ říká Nuff, který se hudbě věnuje od roku 1999 a pod svým jménem Jiří Stabla ho zná Česko i jako úspěšného podnikatele v oboru zdravotnictví a tvůrce značky Carun a Konopných lékáren v Česku i dalších zemích. Dnes je pro něj charakteristická elektronická hudba v kombinaci s minimalistickými zvuky a rytmem 123 bpm, harmonií a variacemi v dlouhých časových úsecích. Na slavnostech ho budou doprovázet sexy tanečnice, které nesmí při jeho hudebního vystoupení chybět. 

Ze soukromé jachty do klubu na Moravě 

Stál u zrodu populární ostravské Stodolní a jeho Allergen show se již krátce po svém spuštění zařadila mezi top pořady rádia Ibiza Global Radio. Na jednom z nejvlivnějších tanečních rádií na světě vystupuje DJ Nuff po boku světoznámých jmen jako Pacha Ibiza, Carl Cox, Marco Carola, Maceo Plex, Loco Dice a další. Na Ibize má Český dj svou pravidelnou noc v jednom z nejlepších podniku v San Antonio v klubu Hush. Město San Antonio, vedle Nuffa láká i na oblíbené dýdžeje Davida Guettu, Boba Sinclaira či dokonce Paris Hilton nebo Fat Boy Slima. Naposledy se Nuff ukázal v Havířově letos 20. května, kdy do společenského domu Reneta přivezl svou velkolepou taneční show Allergen. Společně s ním zahráli 4ROW, David Steiniger, DJ Tráva a další. Samozřejmě nechyběly ani bary, tanečnice, hostesky a VIP balkony. „Na Ibize se tančí všude. V klubech, na ulici, na soukromých jachtách i v luxusních vilách. Je to naprosto jedinečné místo, které přitahuje všechny, kdo mají tanec a hudbu v krvi,“ popisuje Nuff. „Ale ani v Česku nechybí opravdu skvělí fanoušci, kteří si umí vychutnat kvalitní hudbu s výborným nazvučením,“ dodává světový zástupce mladé hudební havířovské krve.

Taneční party v Městské sportovní hale v Havířově

Havířovské slavnosti proběhnou 2. a 3. září v areálu Městské sportovní haly. V pátek od 17. hodiny postupně vystoupí havířovská pop-jazová skupina That Shy Band, indie-popová kapela Lake Malawi, slovenská skupina Inekafe, zpěvák latinskoamerické hudby Lou Bega a populární kapela Kryštof. Na závěr večera pak k tanci zahraje DJ Nuff. Fanoušci taneční hudby ale nepřijdou zkrátka ani poté. Velká afterparty proběhne v prostorách společenského domu Reneta a roztančí se i havířovské ulice. Je připraven bohatý program, tanečnice, drinky a hlavně místo kde můžete završit pořádný mejdan a setkat se se zajímavými lidmi. Lístky na páteční after party budou k dostání přímo na místě konání v Renetě, ti kteří by chtěli zakoupit raději v předprodeji, tak mohou od 22. 8. v Konopné lékárně Havířov. Vstup od 18-ti let.