Polygon bude od pátku 5. srpna 2016 k dispozici opravdu multifunkčně, takže účastníci srazu se mohou projet přímo na naklopeném oválu za jedinečnou cenu, včetně soutěže o nejrychleji projeté kolo dle obsahu motorů.

Pro čtyřkolkáře a offroady bude k dispozici off road dráha, brody a stoupáky. Prostor na burn-outy (tzv. gumiplatz) čítá dostatečných 150x150 metrů.

Připravených bude celá řada soutěží jak pro zajímavá auta na tuning srazu, tak i pro návštěvníky. Čeká vás tudíž jedinečná akce plná vůně benzínu, spálených pneumatik a pořádného rachotu za účasti nejlepších řidičů široko daleko.

Drift

Těšit se můžete na doprovodný program, párty, vynikající občerstvení, NIGHT DRIFT SHOW, kaskadérskou streetfighter show Mirka Freye a Pavla Korycha a top závodníky v akci, vše završené ohňostrojem.

Partnery akce jsou Tatra Trucks a.s, Motul, Xtuning, Truck Eco Power, Monster Energy, Město Kopřivnice, HDTS Power, ATS, Brisk, M&M Reality a s nimi řada drobných partnerů.

Vzhledem k očekávané účasti přes osm tisíc lidí to bude pravděpodobně jedna z největších automobilových událostí tohoto roku a předpověď počasí praví, že bude slunečno.

Časový harmonogram TATRA Trucks Drift Grand Prix 5.-7.8.2016, Zdroj: http://driftdeathrace.eu

Časový harmonogram TATRA Trucks Drift Grand Prix 5.-7.8.2016, Zdroj: http://driftdeathrace.eu