Trojici uzavírá mistryně světa v boxu v mini muší váhové kategorii Fabiana Bytyqi, jež je jednou z pouhých dvou českých profesionálních boxerek a která přinesla ukázat svému hostiteli pás juniorské mistryně světa.

„Ženský jsou agresivnější, chlapi jsou víc techničtější. My ženské zapneme a jedeme,“ vysvětluje hlavní rozdíl mezi mužským a ženským přístupem k boxu šampionka Janu Krausovi, který se příliš nedokáže smířit s myšlenkou toho, že si ženy navlékají boxerské rukavice, ačkoli s nimi dokáží i pohladit, jak mu Fabiana dokáže.

Fabiana Bytyqi v Show Jana Krause

„Nyní mě asi rok trénuje pan Konečný. To byl pro mne opravdový zlom, neboť mi naprosto změnil boxerský styl i fyzičku. On je známý tím, že se s ním dost běhá. Já jsem byla hodně rozlítaná, neměla jsem žádný kryt a on mě naučil pořádný dvoják, zabalit se, jít dopředu, teď ještě trochu pracujeme na ústupu“ říká sportovkyně, která se předtím věnovala kickboxu a thajskému boxu.

Na moderátorův popud přemýšlí nad svou konkurencí: „V Evropě mi šlape na paty jedna Italka, avšak ve světě je konkurence horší. Hlavně Mexičanky – ty jsou malé a rychlé.“

Fabiana Bytyqi v Show Jana Krause

To, jak půjde box Janu Krausovi a zda v něm už pohled na Fabianu vzbuzuje strach, se dozvíte dnes večer v dalším dílu Show Jana Krause na Primě.